Automax

Dni Otwarte w KLO

 

W pierwszych dniach kwietnia, w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju odbyły się Dni Otwarte dla tych, którzy już niedługo staną przed wyborem kierunku i miejsca dalszego kształcenia.  Uczniowie gimnazjum i ósmych klas szkoły podstawowej mieli możliwość obejrzenia różnych uczniowskich aktywności, zapoznania się z ofertą edukacyjną na następny rok szkolny oraz dostrzeżenia atutów nauki
w katolickim liceum. Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz uczniowie prezentowali swoją szkołę, podkreślając jej duże możliwości edukacyjne oraz wyjątkową  atmosferę. W auli franciszkańskiej przybyłych gości powitała Pani dyrektor Maria Oleszek. Następnie uczniowie obejrzeli  fragmenty „Zemsty” A. Fredry w wykonaniu szkolnego koła teatralnego. Zainteresowani mieli okazję  sale lekcyjne i zaplecze dydaktyczne oraz dowiedzieli się o szczegółach rekrutacji elektronicznej, która będzie prowadzona na terenie naszego powiatu. Ponadto podczas dni otwartych goście uczestniczyli w lekcji geografii, obejrzeli pokazy chemiczne, wzięli udział w quizie z nagrodami, mieli okazję wypróbować grę komputerową stworzoną na kółku multimedialnym oraz obejrzeli film, w którym obecni uczniowie opowiadają o tym jak wygląda nauka w Katoliku.

Na rok szkolny 2019/2020 Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Papieża Jana Pawła II
w Biłgoraju prowadzi nabór do dwóch klas liceum trzyletniego oraz do dwóch klas liceum czteroletniego. Wszystkie informacje dotyczące rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej http://www.kgilo.lbl.pl/.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.