- Reklama -

Dni Biłgoraja – atrakcje dla młodszych i starszych

Wielkimi krokami zbliżają się Dni Biłgoraja. W tym roku na biłgorajskiej scenie wystąpi zespół LEMON, Robert Janowski, Paweł Skiba oraz Joe Cocker Project. To jednak nie koniec atrakcji. Impreza odbędzie się w drugi weekend czerwca.

Dni Biłgoraja 2018 rozpoczną się w piątek, 8 czerwca, inaugurując tym samym obchody 430. rocznicy nadania naszemu miastu praw miejskich. Pierwszy dzień obchodów dni miasta to koncerty taneczne w wykonaniu zespołów z Biłgoraja.

- Reklama -

W sobotnie popołudnie 9 czerwca na scenie wystąpią zespoły z Biłgorajskiego Centrum Kultury, Młodzieżowego Centrum Kultury i Goście. Wieczór będzie należał do Joe Cocer Project, czyli  dziewięciu wspaniałych muzyków wraz z Juanem Carlosem Cano, którzy dzięki profesjonalnej oprawie multimedialnej i niesamowitej współczesnej aranżacji tworzą niesamowity klimat, upamiętniając w ten sposób twórczość i wyjątkową charyzmę Joe Cocera.

Niedziela, 9 czerwca, to głównie występy gwiazd. Na scenie pojawi się Lemon, Robert Janowski oraz pochodzący z Szozdów (gm. Tereszpol) Paweł Skiba, który w Biłgoraju wystąpi wraz z zespołem Goose Bumps. Paweł Skiba z zespołem wystąpił w 11. edycji Must Be The Music. Koncerty poprzedzi Turniej Rodzinny „Wymiatacze” prowadzony przez Harlem Strongmen. Turniej składa się z kilku konkurencji, w których o nagrody rywalizują ze sobą drużyny.

Sobotnim i niedzielnym obchodom Dni Biłgoraja będzie towarzyszył jarmark. Już dziś do udziału w nim zapraszamy wystawców, handlowców i rękodzielników, którzy będą mogli zaprezentować swoje produkty. Więcej informacji i rezerwacja miejsc w BCK: Agnieszka Tomaszewska pok. 228 lub tel. 84 686 04 15 wew. 230.

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.