- Reklama -

- Reklama -

Dlaczego Goraj nie ma strony?

Jak słusznie zwrócili nam uwagę czytelnicy i mieszkańcy, Goraj to w tej chwili jedyna gmina w powiecie biłgorajskim, która nie ma swojej strony internetowej. Co się dzieje? Wszak internet to dzisiaj podstawa: - Już nad tym pracujemy, zupełnie nowa strona lada moment zacznie działać - zapowiada burmistrz gminy Goraj, Antoni Łukasik.

- Reklama -

Pierwsze źródło informacji o tym, co się dzieje, kontakt  z mieszkańcami, czy najważniejsze kontakty w gminie. Nikogo nie trzeba dzisiaj przekonywać, że internet to dzisiaj podstawowe narzędzie. A dla każdej gminy, strona internetowa to dzisiaj podstawa. Z tym że w Goraju strony gminy nie można znaleźć.

– Mieliśmy problem z serwerem od jakiegoś czasu. Ale chcę uspokoić mieszkańców. Kończymy już prace, wrócimy i to w jeszcze lepszym wydaniu. W dzisiejszych czasach nie wyobrażam sobie, żeby gmina nie miała swojej strony internetowej. I tak jak mieliśmy ją do tej pory, tak będziemy mieć stronę dalej. Nawet jeszcze bardziej funkcjonalną niż do tej pory. Wróci na dawny swój adres: goraj.eu. Dosłownie lada moment uporamy się z problemami technicznymi, niezależnymi od nas – zapowiada Antoni Łukasik. 

- Reklama -

Co ciekawe tymczasowo działa już inna strona internetowa Goraja, choć niewiele osób o tym wie. To pod adresem: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-goraj
– Na razie jest uboga, ale będzie sukcesywnie uzupełniana, gdyż poprzednia strona uległa na tyle poważnej awarii, że zostały utracone wszystkie publikowane informacje. Obecnie został zgłoszony wniosek do operatora domeny goraj.eu o przyjęcie naszej obecnej strony do przekierowania, tak, aby można było się na nią logować w prosty sposób, czyli: www.goraj.eu.  Mieszkańców  i innych użytkowników internetu bardzo przepraszamy za to całe zamieszanie i utrudnienia, ale nie wynikają z winy naszego urzędu – mówi wójt gminy Goraj.

 

W Goraju, nakrętki na wagę złota. Przeczytaj tu: Mają już ponad 100 kilogramów nakrętek

 

Aktualne informacje ze wszystkich gmin w powiecie biłgorajskim, znajdziesz w papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej. Zachęcamy do lektury i do przesyłania wiadomości o wydarzeniach:

nowa@gazetabilgoraj.pl

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Bb mówi

    Jakie miasto taka strona 😅😂

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.