- Reklama -

Dla zdrowia i urody

 – W naszym gabinecie oferujemy zabiegi na sprzęcie najnowszej generacji ICOONE. Najnowsza opatentowana technologia ICOONE pozwala na precyzyjną pracę na tkance łącznej  – informuje Jolanta Kuźmińska, właścicielka Zakątka Zdrowia i Urody. Dodaje, że zabiegi te likwidują cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenie ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia skóry.

 Icoone jest najnowszą technologią pozwalającą na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Dzięki urządzeniu wykonywanych jest 22 zabiegów kosmetycznych, w tym 8 programów bazowych i 12 fokusowych, czyli skoncentrowanych na określonych partiach ciała. Zabiegi dobierane są odpowiednio do indywidualnych potrzeb.

Metoda ta błyskawicznie wyszczupla, ujędrnia, podnosi pośladki, wspomaga wymianę międzykomórkową. Efektem zabiegów przy użyciu Icoone jest stymulacja unaczynienia, uaktywnienie układu limfatycznego i układu krążenia, pobudzenie wymiany międzykomórkowej, rozbicie tkanki tłuszczowej oraz przywrócenie prawidłowego metabolizmu i wymodelowanie sylwetki.

Przy wykorzystaniu urządzenia Icoone można usunąć różne rodzaje cellulitu, błyskawicznie pozbyć się kilku centymetrów, ujędrnić skórę, wykonać lifting i poprawić jej kondycję, przeprowadzić energetyczny masaż drenujący. Urządzenie posiada program stworzony specjalnie dla mężczyzn. Wyjątkowym rozwiązaniem jest program, który jest jednorazowym, intensywnym zabiegiem wyszczuplającym talię.

Icoone jako jedyne urządzenie jest w stanie w sposób bardzo delikatny i bezpieczny wpłynąć na ujędrnienie i lifting piersi. Pobudzane są głębokie warstwy skóry, przez co następuje zwiększona praca fibroplastów, a tym samym produkcja elastyny oraz kolagenu. Takie działanie wpływa na zachowanie młodego wyglądu piersi. Zabieg ten ma również działanie lecznicze: poprawia cyrkulacje krwi i limfy, odblokowuje kanaliki limfatyczne. – Zabiegi skierowane są do wszystkich kobiet i mężczyzn, którzy pragną znaleźć szybkie, skuteczne i nieinwazyjne rozwiązanie wielu problemów terapeutycznych i estetycznych bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych. Niezależnie od rodzaju i kondycji skóry – wyjaśnia Jolanta Kuźmińska. 

- Reklama -

Aby osiągnąć spektakularne rezultaty niezbędne jest ukończenie całego cyklu zabiegowego (od 12 do 16 sesji), 2 do 3 razy w tygodniu lub codziennie. Po skończeniu serii zabiegowej zalecane jest przeprowadzanie 1 zabiegu miesięcznie dla utrzymania efektu.

 Bardzo istotnym elementem terapii Icoone jest picie minimum 1,5 litra płynów dziennie. Zwiększone przyjmowanie płynów wpływa na usuwanie z organizmu produktów przemiany materii, złogów tłuszczowych, toksyn oraz może pomóc w zmniejszenie apetytu.

Dodatkowo w salonie można nabyć zestawy prezentowe firmy Organique do pielęgnacji całego ciała. Świetnie nadają się na każdą okazję (Dzień Nauczyciela, urodziny, imieniny). Zestawy są tak komponowane, że świetnie nadają się do każdego typu skóry. Zakątek Zdrowia i Urody do zabiegów wykorzystuje kosmetyki dermatologiczne firmy Exuviance – MOLEKUŁY PIĘKNA. Salon współpracuje z doświadczoną kosmetolog. Ponadto w salonie znaleźć można również suplementację SUPER DIET oraz skorzystać ze Złotej Maski Kleopatry (światłoterapia). Jednak o tym więcej w kolejnych wydaniach NOWej. Już dziś zachęcamy do lektury.

Szczegółowe informacje dostępne pod numerem tel. 602 669 718 (Miasteczko na Szlaku Kultur, ul. Berka Joselewicza 21/1) lub na oficjalnym fan page „Armon hajofi” na Facebooku.

Razem z Zakątkiem Zdrowia i Urody przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa konkurs. Do wygrania bon o wartości 200 zł do wykorzystania w Zakątku Zdrowia i Urody. Aby wygrać należy na profilu NOWej Gazety Biłgorajskiej znaleźć post konkursowy, udostępnić go oraz polubić fun page Zakątka Zdrowia i Urody. Zachęcamy do zabawy.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.