Derby ponownie dla Łady

Pierwsza połowa spotkania przyniosła tylko jedną bramkę i jak się później okazało, była to bramka na wagę zwycięstwa. W 27. minucie  Arkadiusz Czok wbiegł w pole karne i celnie podał do Dawida Konopki, a ten strzałem po długim rogu pokonał bramkarza gospodarzy Karola Saja.

Poza strzeloną bramką Łada wypracowała sobie kilka klarownych sytuacji, ale była nieskuteczna. W poprzeczkę trafił Marek Pyda oraz Mark Charmuszka, zaś w słupek Dawid Konopka. Trzeba w tym spotkaniu niewątpliwie pochwalić obu bramkarzy, bo czujnie chronili swoich bramek. Karol Saj z Włókniarza wybronił kilka bardzo trudnych piłek, nie odstawał także Łukasz Szawara z Łady, który dwukrotnie instynktownie wybił piłkę na rzut rożny po precyzyjnych strzałach Rafała Swatowskiego. – Daliśmy z siebie tyle, ile mogliśmy. Łada była piłkarsko lepsza od nas, więcej była przy piłce. Jednak przegrywaliśmy tylko jedną bramką, więc wynik był otwarty. Do samego końca walczyliśmy o remis, ale niestety, nie udało się powiedział po meczu Mirosław Kubina, trener Włókniarza Frampol.

Włókniarz Frampol Łada 1945 Biłgoraj 0:1 Bramka: Konopka 27.Łada: Szawara – Kuliński, Mulawa, Mazurek, Margol (75 Myszak), Blicharz (65 Hanas), Steskiv, Birut, Czok, Konopka (70 Kharmushka), Pyda. Włókniarz: Saj – J. Dycha, Łukasik, Bielecki, Szpot (46 Myszak), Wnuk, K. Dycha (80 Nawrocki), Branewski, Kapica, Kosidło (58 Kawęcki), R. Swatowski (82 Decyk). Pozostałe wyniki drużyn z naszego powiatu:

Grom Różaniec – Ostoja Skierbieszów 3:2

Bramki: A. Kusiak 4, Wojtowicz 62, Rak 69 – Waga 54, Nowak 73.

Grom: Markowicz – P. Grasza (36 Mazur), Paluch, Kapuśniak, P. Wróbel, Rak, Kaproń, Wojtowicz, Larwa, A. Kusiak (85 Kuczyński), Gawroński (81 J. Grasza).

Huczwa Tyszowce – Cosmos Józefów 3:4

Bramki: Ziółkowski 14, 83, Maliszewski 64 – Przybysławski 9, 44, Podolak 23, Karólak 89.

Cosmos: Gontarz – Gnap (69 Paniak), M. Mielniczek, P. Mielniczek, Kołcon, Łagożny, Danaj (80 Nowak), Podolak, Sz. Mielniczek, Przybysławski, Karólak (90 Nieścior).

Victoria Łukowa/Chmielek Roztocze Szczebrzeszyn 1:1

Bramki: Dorosz 76 – Wołoch 60.

Victoria: Monastyrski – Obszyński, Kukiełka, Adamowicz, Późniak, Misiarz, Stelmach, Klecha (75 Robak), Dziura (80 Król), Skrzypek, Dorosz.