- Reklama -

- Reklama -

Dekoracje stołu i nie tylko – jak wybrać gustowne: misy, wazony, świeczniki w stylu glamour?

Dekoracja stołu to nie tylko obrus, zastawa stołowa i serwety. Do kompletu brakuje detali: kwiatów, wazonów, świeczników. Zobacz, jak je dobrać, by stół prezentował się naprawdę okazale.

- Reklama -

Stylowe dekoracje glamour – czym się kierować przy wyborze

Glamour to bardzo dekoracyjny styl, lubujący się w blasku i przepychu. Stawia na wysokiej jakości materiały i detale wykończenia. Bije od niego bogactwo i luksus. Jeśli szukamy dodatków w stylu glamour, kierujmy się ku eleganckim sklepom z ekskluzywną ofertą. Warto wybierać dodatki od renomowanych producentów czerpiących inspiracje z klasyki. Ponadczasowe wzornictwo zostanie z nami na lata.

Jeśli szukamy kompletu dodatków do jednego pomieszczenia, trzeba zadbać o spójność, a więc jednolitą kolorystykę i stylistykę. Złote świeczniki nawiązujące do motywów florystycznych raczej nie będą pasowały do srebrnej patery inkrustowanej masą perłową.

Stylowe misy i wazony – akcesoria dekoracyjne i użytkowe

Dekoracje w stylu glamour z powodzeniem mogą pełnić funkcje użytkowe. Do najczęściej wykorzystywanych należą wazony, misy, patery, srebrne sztućce.

Na szczególną uwagę zasługują misy myhoneyhome.pl i wazony z rżniętego szkła, odbijające i zwielokrotniające światło słoneczne. Można je uznać za wizytówkę stylu glamour. Obok nich dumnie prezentują się wyroby z ceramiki i porcelany. Srebrne patery rzadko kiedy są idealnie gładkie. Bardzo często ich brzegi są zdobione delikatnymi żłobieniami.

- Reklama -

W nowoczesnym, lekkim glamour bardzo często widuje się szklane tace ze srebrnym brzegiem.

Świecznik na stół – jak znaleźć idealny

Idealny świecznik na stół ma dwie podstawowe cechy: musi być ładny i bardzo stabilny, szczególnie jeśli planujemy ustawienie wysokich świec. W stylu glamour najczęściej spotyka się świeczniki w kolorze srebra, złota i lśniącej bieli, rzadziej czerni. Wykorzystywane materiały to metal, aluminium, ceramika stylizowana na marmur. Cechą wspólną świeczników w stylu glamour jest umiłowanie proporcji i bardzo duże dopracowanie szczegółów wzornictwa. Dzięki temu olśniewają swoim pięknem i są dekoracją nawet wówczas, gdy nie towarzyszy im zapalona świeca.

Sztuczne dekoracje kwiatowe dobrej jakości

Kwiaty cięte lub w doniczkach to nie tylko dekoracja, ale sposób na stworzenie przytulnej, domowej atmosfery, nawet w miejscu pracy. Jednak dla niektórych problematyczne bywa dbanie o domowe rośliny. W takiej sytuacji warto pomyśleć o sztucznych dekoracjach kwiatowych. Te dzisiejsze wyglądają dokładnie tak samo, jak żywe kwiaty i nawet pachną! Dekoracyjne kwiaty od myhoneyhome.pl to zarówno kwiaty cięte, do złudzenia przypominające naturalne, jak i dekoracyjne kule kwiatowe oraz wianki z bukszpanu, oczywiście sztucznego. Wszystkie łączy wysoka jakość wykonania i bardzo duża trwałość. Te kwiaty zostaną w domu przez lata i zawsze będą wyglądały świeżo i promiennie.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.