- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Decydujesz-pomagamy

Od 21 stycznia do 14 lutego klienci sklepu Tesco mogą oddawać swoje głosy na trzy projekty, które wzięły znalazły się w gronie szczęśliwców wyłonionych do II edycji konkursu grantowego “Decydujesz-pomagamy”

Spośród zgłoszonych pomysłów, Komisja Granowa wybrała po trzy projekty, które przeszły do II etapu. To liczba głosów, oddanych przez klientów Tesco, przesądzi o wartości grantu – 5 000 zł, 3 000 zł lub 1 tys. zł.

Dotychczas Tesco wraz z Fundacją Tesco wsparło 815 lokalnych inicjatyw, przekazując ponad 3 mln złotych organizacjom społecznym.

Głosować można od 21 stycznia do 17 lutego w sklepie Tesco w Biłgoraju.

W tych dniach klienci Tesco za każdy dokonane zakupy otrzymują żeton uprawniający do głosowania. W sklepie znajdują się specjalne urny do głosowania na trzy lokalne projekty. Klienci, wrzucając żeton do odpowiedniej przegrody, decydują o tym, kto otrzyma grant w danym regionie.

Każdy klient w dniach 21.01 – 17.02.2019 r. otrzyma od kasjera podczas każdych zakupów (bez względu na ich kwotę) jeden żeton uprawniający do głosowania (w myśl zasady jeden paragon = jeden żeton).Na kasach samoobsługowych należy poprosić pracownika o wydanie żetonu.

Lista Projektów na które można oddać głos w sklepie Tesco w Biłgoraju.

Projekt złożony przez Bibliotekę Publiczną Gminy Tereszpol

- Reklama -

UŚMIECHEM ZMIENIAJ ŚWIAT – NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Projekt nastawiony jest na naukę i rozwój, jednak nie typowo podręcznikową, a empiryczne poznawanie świata. Poprzez własne doświadczenie i badanie świata chcemy motywować dzieci do nauki, jednocześnie zapewniając im wspaniałą rozrywkę. Rezultatem będzie rozwój intelektualny, pobudzenie ciekawości świata, rozwój samodzielności i kreatywności oraz umiejętność współpracy w grupie. Dzieci zdobędą umiejętność stawiania pytań, szukania odpowiedzi i wyciągania wniosków.

Projekt złożony przez Fundacje Mobilności Aktywnej

EDUKACJA ROWEROWA 2.0

Projekt odpowiada na problem bezpieczeństwa młodych rowerzystów, którzy w ramach zajęć szkolnych nie mają przewidzianej praktycznej nauki jazdy po ulicach, trasach rowerowych i skrzyżowaniach. W ramach projektu odbędą się praktyczne zajęcia dla 8 grup uczniów z szkół podstawowych Biłgoraju oraz szkolenie dla nauczycieli wychowania komunikacyjnego, które pozwoli im w przyszłości prowadzić zajęcia praktyczne. Całości dopełni otwarty przejazd rowerowy promujący potrzebę edukacji w ruchu drogowym.

Projekt złożony przez Stowarzyszenie Przyjaciół Korchowa “Jedność Wsi”

AKADEMIA ŚPIEWU

W ramach projektu będą podejmowane działania związane z podniesieniem edukacji wśród dzieci i młodzieży zamieszkującej na obszarach wiejskich gminy Księżpol. Projekt odpowiada na potrzeby społeczności lokalnej, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci oraz młodzieży wiejskiej, o utrudnionym dostępie do ciekawych zajęć pozalekcyjnych. Zakupiony w ramach projektu sprzęt pozwoli im doprecyzować i w pełni wykorzystać posiadane możliwości wokalne.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.