- Reklama -

- Reklama -

Dbają o swoją okolicę

Wzięli sprawy w swoje ręce i zmienili otoczenie wokół bloku, w którym mieszkają. Mowa o dwóch aktywnych mieszkańcach ulicy Cegielnianej w Biłgoraju.

Kilka lat temu Władysław Kwiatkowski i Stanisław Król kupili mieszkania w bloku przy ul. Cegielnianej 78. Blok był nowy, piękny, jednak brakowało zagospodarowania terenu. Aktywni mieszkańcy wzięli sprawy w swoje ręce. Uprzątnęli teren, nawieźli dobrej ziemi i posadzili różę, która jest niezwykłą ozdobą bloku. Z czasem ogród rozrósł się. Pojawiły się nowe kwiaty. Teraz mieszkańcy mogą spędzać czas, spotykając się na ławce w pięknej scenerii.

- Reklama -

Mieszkańcy chwalą też współpracę z prezesem Spółdzielni Mieszkaniowej Aleksandrem Bełżkiem. – Mamy bardzo fajnego prezesa. To dobry człowiek. Jak się do niego pójdzie, to przyjmie każdego członka spółdzielni bardzo dobrze, chętnie porozmawia. Był u nas i widział nasze kwiaty. Bardzo mu się podobało, że dbamy o teren – mówi Władysław Kwiatkowski.

Mieszkańcy są zadowoleni z mieszkania w bloku przy ul. Cegielnianej 78. Chwalą sobie ciszę, spokój oraz bardzo dobrą sąsiedzką atmosferę.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. JAGA mówi

    ten król to skąd pochodzi , jak on sie stara,to jakiś dobry człowiek,a gdzie on pracuje ? takie piekne kwiaty widzicie miłe panie jak chłopy działają

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.