Dbają o bezpieczeństwo dzieci

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wspólnie ze Stowarzyszeniem Bezpieczny Powiat Biłgorajski w ramach projektu „Widoczne i bezpieczne dziecko” odwiedzili kilka szkół podstawowych w powiecie biłgorajskim. Wszyscy uczniowie uczestniczący w spotkaniu wysłuchali przygotowanej specjalnie dla nich pogadanki dotyczącej bezpieczeństwa na drodze jak i bezpiecznego wypoczynku podczas zbliżających się ferii. Wszyscy również otrzymali odblaskowe prezenty.

Dzisiaj policjanci Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej komendy wspólnie ze Stowarzyszeniem Bezpieczny Powiat Biłgorajski rozpoczęli cykl spotkań z uczniami powiatu biłgorajskiego w ramach projektu pn. „Widoczne i bezpieczne dziecko”. Spotkania mają zwiększyć świadomość dotyczącą prawidłowych i bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym wśród najmłodszych.

Policjanci odwiedzili dzisiaj szkoły we Frampolu, Woli Radzięckiej, Radzięcinie i Teodorówce. Uczniowie, którzy uczestniczyli w spotkaniach wysłuchali specjalnie dla nich przygotowanej pogadanki dotyczącej bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a przede wszystkim widoczności na drodze.

Z okazji zbliżających się ferii zimowych, które na Lubelszczyźnie rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek policjanci podpowiadali najmłodszym jak bezpiecznie spędzić czas wolny zarówno podczas zorganizowanych wyjazdów jak i w domu.

Wszystkie dzieci otrzymały odblaskowe prezenty ufundowane przez PZU.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.