- Reklama -

- Reklama -

„Dawidowe Owieczki” świętują z dziadkami

Babcia i dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. W czwartek 6 lutego dzieci z Katolickiego Przedszkola im. św. Jana Pawła II w Biłgoraju z grupy "Dawidowe Owieczki" gościły swoje babcie oraz dziadków na uroczystości z okazji ich święta.

- Reklama -

– Witamy serdecznie drogie babcie i kochanych dziadków. Dziękujemy, że przybyliście do naszego przedszkola, żeby obejrzeć część artystyczną przygotowaną przez waszych wnuków. Wasze wnuki chciały podziękować wam, wszystkim babciom i dziadkom, za ten duży trud, jakim jest pomoc rodzicom w wychowywaniu pociech – mówiły wychowawczynie.

Pod okiem nauczycielek dzieci przygotowały przedstawienie pt. „Jak to było z babcią i dziadkiem”, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

urząd MArszałkowski projekt

Pierwsze występy przyniosły ogromne emocje, ale gromkie brawa pozwoliły pokonać tremę. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia, podziwiając prezentację swoich „skarbów”. Na koniec uroczystości dzieci wręczyły babciom i dziadkom laurki.

Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, przygotowany przez rodziców. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków pokazały, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami.

Wszystkim babciom i dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego nie tylko w dniu ich święta.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

RED

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.