kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Darmowe flagi w centrum Biłgoraja. Przyjdź i odbierz (foto)

O Dniu Flagi nie zapomina Starostwo Powiatowe w Biłgoraju. W biłgorajskim Parku Solidarności, władze powiatu wspólnie z z radnymi Młodzieżowej Rady Powiatu, rozdają dziś mieszkańcom biało-czerwone flagi. Przydadzą się, bo już w środę święto Konstytucji 3 Maja. Kiedyś były mandaty za wywieszenie flagi tego dnia, dziś gorąco do tego zachęcamy.

- Reklama -

         

- Reklama -

6 Komentarze
 1. Sprawiedliwy mówi

  A ja od takiej osoby nie przyjąłbym flagi, wolę kupić niż uściskać taką rękę osoby która zwalniała osoby bezpodstawnie krzywdząc ich a nie przeszkadza jemu że kierowniczka jechała pijana prawie 2 promile co jest przestępstwem takich ludzi potrzeba widocznie do pracy w urzędzie, na zdrowie chlup

 2. L. mówi

  Jak myślicie dlaczego my zwykli obywatele nie rozdajemy flag ?

 3. Monika mówi

  Może jakieś wykłady o mediacjach i rozwodach ? Warto spojrzeć w lustro przed takim wykładem. To lepsze niż rozdawanie flag.

 4. Miecio mówi

  Jak zwykle płac zwykli ciezko pracujacy ludzie. Czyli zwykli mieszkancy tego kraju. My za wszystko płacimy. Za drozyzne za inflacje za ceny chore za niskie wypłaty pomniejszone dodatkowo o inflacje co miesiac. Za to wszystko płacimy my. Ale czy my rozumiemy co sie dziej w tym biednym kraju. Zadłuzenie siega juz 1,6 biliona zł. Ktos to tez bedzie musiał spłacic. Jak mozna tak kraj zadłuzyc poprzez rozdawnictwo pieniedzy swoim. Ale mozna mozna. Drozyzna słucham wypowiedzi jednego z ministrów. Odpowiada skad drozyzna . To wina opozycji i Tuska ze jestw w Polsce drozyzna. I znajdzie sie kilku co uwierza w to. Podobnie z inflacja. To wina Putina ze w {Polsce jest tak wysoka inflacja. Czemu nie mozna i tak. Takiej ilosci głupich wyp[owiedzi to nie słyszałem juz dawno bardzo dawno. Wszyyscy winni tylko nie ci co rzadza. A to oni sa winni za to co sie dzieje w kraju. Tylko i wyłącznie

 5. Biłgorajanka mówi

  Przyłączam się do pytania , kto za to zapłacił ale jest to pytanie retoryczne bo wiadomo , że to my za to zapłaciliśmy !!! Kiesy się skończy ta szopka pisowkich pachołków ?

 6. az mówi

  1.Ktoś ten materiał wyprodukował
  2.Inny go zabarwił lub wybielił
  3.Następny go dociął na wymiar i pozszywał.
  4.Kolejny go wyprał ,wyprasował oraz zapakował w woreczki foliowe które tez same się nie zrobiły.
  5.Potem popakowano to w kartony i przygotowano do wysyłki.
  6.Transport droga wodną,lądową czy tam powietrzną
  7.Potem znów transport do starostwa.

  Chcecie powiedzieć ze to wszystko ktoś zrobił za darmo czy tez zostało opłacone z naszych podatków ?
  Czy tez urzędniki zapłacili ze swoich kieszeni?
  Nie ma nic za darmo zawsze ktoś za to płaci.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.