- Reklama -

Darmowe badania u specjalistów

31 marca mieszkańcy gminy Turobin będą mogli skorzystać z darmowych porad różnych specjalistów. Konsultacje lekarskie i badania będą prowadzone w ramach tzw. białej niedzieli.

Wójt gminy Turobin Andrzej Kozina wraz z Andrzejem Skibą komendantem I Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie zapraszają wszystkich mieszkańców gminy na tzw. białą niedzielę. Darmowe konsultacje i badania odbędą się 31  marca, w godzinach 10.00-15.00.

- Reklama -

Specjaliści będą przyjmować w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Turobinie. Do Turobina przyjadą: dermatolog, chirurg ortopeda, ginekolog, pulmonolog, reumatolog, neurolog, urolog, kardiolog, laryngolog i okulista. Będzie też można wykonać dodatkowe badania, m.in. EKG, mierzenie ciśnienia, spirometrię (pojemność życiowa płuc), badanie poziomu cukru we krwi, cytologię szyjki macicy czy komputerowe badanie wzroku.

Chętni, chcący skorzystać z konsultacji lub badania, muszą mieć ze sobą PESEL. Niestety, liczba przyjęć jest ograniczona. Zapisy do specjalistów odbywać się będą w dniu badania od godz. 9.00 do 13.00.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.