- Reklama -

- Reklama -

Dacia nie odpuszcza tempa

Najpopularniejszym modelem samochodu, sprzedanym w 2019 roku, wśród klientów indywidualnych była Dacia Duster. Sprzedano 9140 szt., co daje ponad 70-procentowy wzrost sprzedaży w stosunku do 2018 roku. Sposób, w jaki marka Dacia weszła w nowy rok, daje duże szanse na utrzymanie tej pozycji.

Informacją, która z pewnością ucieszy dużą część zainteresowanych, jest pojawienie się w ofercie Dacii Duster z fabryczną instalacją LPG. Dodatkowy koszt instalacji gazowej to jedynie 1000 zł, co pozwoli klientom na realne oszczędzanie już po przejechaniu ok. 6 tysięcy kilometrów. Najtańszy Duster z instalacją gazową kosztuje 52 400 zł. Co ciekawe, instalacja dostępna jest również w najbogatszej wersji wyposażenia Prestige z nawigacją oraz kamerą cofania w standardzie.

Kolejną nowością jest wprowadzenie do sprzedaży limitowanej wersji wyposażenia CELEBRATION, która wyróżnia się niebieskimi wstawkami wewnątrz oraz limitowanym kolorem, do tej pory zarezerwowanym dla sportowych modeli Renault, niebieski iron.

- Reklama -

Egzemplarze z 2019 roku modeli Sandero, Logan, Logan MCV oraz bezapelacyjnego bestsellera, modelu Duster, są objęte rabatem wyprzedażowym. W przypadku Dustera klient ma możliwość nabycia kompletu kół zimowych za kwotę jedynie 499 zł lub uzyskania rabatu gotówkowego w kwocie 1200 zł niezależnie od wersji silnika oraz wyposażenia samochodu. Mniejsze modele, wymienione wyżej, objęte są rabatem gotówkowym lub możliwością otrzymania kompletu opon zimowych. W dalszym ciągu klient, decydujący się na zakup w finansowaniu RCI, otrzymuje pełny pakiet ubezpieczeń OC i AC za 1,9% oraz możliwość przedłużenia gwarancji mechanicznej do 5 lat w promocyjnej cenie. Już co druga osoba nabywająca samochód tej marki decyduje się na zakup pakietu Easy Service, czyli 5-letniej gwarancji mechanicznej wraz z opłaconymi przeglądami przez cały ten czas.

Lokalny dealer marki Renault i Dacia, firma Euro-Car Sp. z o.o. w Zamościu posiada kilkanaście egzemplarzy samochodów objętych promocjami. Dostępne od ręki są najczęściej sprzedające się konfiguracje modeli Duster oraz Sandero. Szeroka gama modeli do jazdy próbnej między innymi Duster z silnikiem 1.0 TCe oraz 1.3 TCe pomoże w podjęciu decyzji właśnie teraz, w czasie wyprzedaży.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.