- Reklama -

- Reklama -

Dachowanie w Przymiarkach – AKTUALIZACJA

Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze - to prawdopodobnie było przyczyną wypadku, do którego doszło w poniedziałkowe popołudnie w Przymiarkach (gm. Księżpol).

Do wypadku doszło w miejscowości Przymiarki w gminie Księżpol. Samochód osobowy, którym podróżowało dwoje osób, z nieznanych jeszcze przyczyn wypadł z jezdni i dachował. W wyniku zdarzenia jedna z osób została ranna i trafiła do szpitala.

Na miejscu pracowali policjanci, strażacy i ratownicy medyczni. Droga była przejezdna.
Foto: media społecznościowe/Facebook

AKTUALIZACJA:

    Wczoraj około godziny 15:50 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej komendy zostali skierowani do miejscowości Przymiarki w gminie Księżpol gdzie doszło do dachowania pojazdu. Po przybyciu na miejsce zdarzenia policjanci wstępnie ustalili przebieg wypadku. Wynika z niego, że 20-letni mieszkaniec gminy Łukowa kierując samochodem marki Audi jadąc w stronę Biłgoraja w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Samochód dachował i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Jak ustalili policjanci mężczyzna był trzeźwy. Podróżował z 19-letnim pasażerem, również mieszkańcem giny Łukowa, który z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Obecnie policjanci wyjaśniają i ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.