- Reklama -

- Reklama -

Dachowanie w Babicach

Dziś na drogach naszego powiatu było wyjątkowo ślisko. W babciach doszło do kolizji drogowej z udziałem samochodu dostawczego. Tak działania opisują strażacy z KRSG OSP Obsza:

„Dzisiaj o godzinie 9.35 Dyżurny KP PSP w Biłgoraju uruchomił syrenę w naszej miejscowości. Trzykrotny dźwięk syreny oraz smsy które otrzymują druhowie postawiły w stan gotowości wszystkich ochotników. PSK poinformowało o kolizji na drodze wojewódzkiej 849 w miejscowości Babice. Niezwłocznie zastęp w pełnej obsadzie wyruszył alarmowo w kierunku gdzie trzeba było nieść pomoc. Po przybyciu na miejsce ochotników z Babic i naszej miejscowości strażacy zabezpieczyli teren działania, kierowali ruchem i odłączyli akumulator. Jak się okazało, w zdarzeniu brał udział jeden pojazd. Kierujący samochodem dostawczym z nieznanych nam przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie pojazd zakończył jazdę na dachu w pobliskim rowie. Poszkodowanego kierowcę Zespół Ratownictwa Medycznego zabrał na kontrolne badania do szpitala w Biłgoraju.
Działania zakończono po ponad godzinie a służby powróciły do swoich miejsc stacjonowania.
Podczas zdarzenia interweniowali: OSP KSRG OBSZA, OSP BABICE, JRG PSP BIŁGORAJ, WRD POLICJI BIŁGORAJ”

- Reklama -

2 Komentarze
  1. true mówi

    Wstyd i hańba w taką ślizgawice tak zap..alć i się wyłożyć. Trochę napadało i nie mogą sobie poradzić. Gdzie ten szofer ma wyobraźnię? Jadąc tak bezmyślnie mógł niewinnych ludzi pozabijać! Hańba , skandal. Karą mu taka przy… żeby zapamiętał że jak popada to się ściąga nogę z gazu.

  2. siara mówi

    Jechałem tuż po zdarzeniu to kary godne zeby droga nie była posypana !!!!!! ślisko było na całym odcinku gminy obsza ..spadło raptem 5 cm. śniegu i nie mogą sobie poradzić hańba i skandal !!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.