- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Czy to jest sztuka?

13 grudnia, w galerii Biłgorajskiego Centrum Kultury, odbył się wernisaż wystawy prac, którego autorem jest Bartłomieja Ostrowskiego. Wystawa zatytułowana jest "Art?" i będzie czynna dla zwiedzających do 1 stycznia.

- Reklama -

-Największy wpływ na mnie mieli tacy twórcy jak: Nawet, Kaws, Banksy, Mr.Brainwash oraz Beks- wyjaśnia młody autor wystawy Bartłomieja Ostrowskiego

Motywem przewodnim wystawy jest graffiti robione na szybko i nielegalnie, niejednokrotnie niedbale. Tytuł wystawy „Art?” odnosi się do określania graffiti oraz malarstwa abstrakcyjnego wandalizmem oraz „bazgrołami”. Wystawa ma zmuszać do refleksji nad pytaniem: czy to jeszcze/już sztuka?

- Reklama -

Bartłomiej Ostrowski uczniem klasy graficznej w LO im. ONZ w Biłgoraju i ma 18 lat. Interesuje się modą, muzyką, grafiką, malarstwem i Streetartem. Najlepiej odnajduje się w graffiti, abstrakcji oraz graffuturiśmie.

Wystawa będzie czynna dla zwiedzających do 1 stycznia.

Jestem ogromnie dumna z Bartka, który jest moim uczniem z klasy graficznej.
Prace są bardzo ciekawe, wykonane różnymi technikami pokazują niezwykły talent Bartka i zapraszają do jego świata. Bardzo polecam wystawę, która można oglądać w BCK – Galeria na I piętrze, do końca grudnia– wypowiadała się Anna Dobraczyńska.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.