- Reklama -

Czy potocki rolnik znajdzie żonę?

Trzecia edycja programu "Rolnik szuka żony" znowu okazała się hitem. Jest to program, w którym pięciu rolników szuka miłości życia. Mają wszystko  dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im tylko partnerki lub partnera, który zechce dzielić z nimi radości i smutki dnia codziennego. Co niedzielę przed ekrany telewizorów siadało kilka milionów widzów, którzy z zapartym tchem śledzili losy bohaterów. Pierwsza edycja programu w 2014 r. spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i była najchętniej oglądanym show w Polsce. Do drugiej edycji oprócz panów zgłosiły się także kobiety rolniczki. Podobnie wyglądała edycja trzecia. 

- Reklama -

Dla fanów telewizyjnego show jest dobra wiadomość. Program powróci jesienią 2017 r. Ponownie kandydatów na partnera życiowego mogą szukać zarówno mężczyźni jak i kobiety. Po pierwszym etapie castingów producenci zaproszą dziesięcioro rolników do nagrania swoich wizytówek. Do wybranych przyjedzie ekipa telewizyjna, która nakręci materiały do odcinka pilotażowego, który zobaczymy w telewizji wiosną. Po jego emisji ogłoszony zostanie casting na żony i mężów dla uczestników i uczestniczek. Prace nad odcinkami do czwartej serii programu "Rolnik szuka żony" rozpoczną się latem 2017 roku, a nową edycję reality show zobaczymy w jesiennej ramówce TVP 1 na 2017 rok.

Z naszych informacji wynika, że czwarta edycja programu może być wyjątkowa też z innych względów. Do castingu zgłosił się bowiem rolnik z naszego regionu, konkretnie z gminy Potok Górny. Czy rolnik szukający miłości pomyślnie przeszedł castingi, dowiemy się już niebawem, kiedy telewizja wyemituje odcinek pilotażowy. Wtedy okaże się, czy dostanie szansę na znalezienie miłości życia. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.