- Reklama -

Czy potocki rolnik znajdzie żonę?

Trzecia edycja programu "Rolnik szuka żony" znowu okazała się hitem. Jest to program, w którym pięciu rolników szuka miłości życia. Mają wszystko  dostęp do najnowszych technologii, ciekawą i pewną pracę, dach nad głową, przyzwoite zarobki oraz czas na rozwijanie pasji i zainteresowań. Do pełni szczęścia brakuje im tylko partnerki lub partnera, który zechce dzielić z nimi radości i smutki dnia codziennego. Co niedzielę przed ekrany telewizorów siadało kilka milionów widzów, którzy z zapartym tchem śledzili losy bohaterów. Pierwsza edycja programu w 2014 r. spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i była najchętniej oglądanym show w Polsce. Do drugiej edycji oprócz panów zgłosiły się także kobiety rolniczki. Podobnie wyglądała edycja trzecia. 

Dla fanów telewizyjnego show jest dobra wiadomość. Program powróci jesienią 2017 r. Ponownie kandydatów na partnera życiowego mogą szukać zarówno mężczyźni jak i kobiety. Po pierwszym etapie castingów producenci zaproszą dziesięcioro rolników do nagrania swoich wizytówek. Do wybranych przyjedzie ekipa telewizyjna, która nakręci materiały do odcinka pilotażowego, który zobaczymy w telewizji wiosną. Po jego emisji ogłoszony zostanie casting na żony i mężów dla uczestników i uczestniczek. Prace nad odcinkami do czwartej serii programu "Rolnik szuka żony" rozpoczną się latem 2017 roku, a nową edycję reality show zobaczymy w jesiennej ramówce TVP 1 na 2017 rok.

Z naszych informacji wynika, że czwarta edycja programu może być wyjątkowa też z innych względów. Do castingu zgłosił się bowiem rolnik z naszego regionu, konkretnie z gminy Potok Górny. Czy rolnik szukający miłości pomyślnie przeszedł castingi, dowiemy się już niebawem, kiedy telewizja wyemituje odcinek pilotażowy. Wtedy okaże się, czy dostanie szansę na znalezienie miłości życia. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.