przedszkola Biłgoraj

- Reklama -

- Reklama -

Czwarte wzmocnienie Łady Biłgoraj?

Czwarty transfer Łady 1945 Biłgoraj coraz bliżej. To ofensywny piłkarz, który ostatnio grał w Avii Świdnik. W sobotnim sparingu z Kryształem Werbkowice zdobył dla Łady dwie bramki: - To Olaf Wojciechowski i prezentuje się całkiem pozytywnie. Porozmawiamy o nim z zarządem klubu w poniedziałek - mówi nam trener Łady, Paweł Babiarz.

- Reklama -

Przed rundą wiosenną Łada ma już trzech nowych piłkarzy. To Karol Wojtyło (ostatnio Igloopol Dębica), na wiosnę w biało-niebieskiej koszulce zagra też obrońca Lublinianki Lublin – Marcin Szczepaniak. Trzecim wzmocnieniem będzie francuski ofensywny piłkarz Alassane Sanou z Huczwy Tyszowce. Jesienią dla wicelidera zamojskiej okręgówki zdobył 11 goli w 12 meczach i miał siedem asyst. I co ważne Francuz nie grał we wszystkich meczach Huczwy.

Teraz czas na transfer numer cztery, czyli Olaf Wojciechowski:

– To jest zawodnik Avii Świdnik, który chciał się u nas przetestować. Był z nami dwa dni, trenował i zagrał w obu sobotnich sparingach. W pierwszym przez 70 minut i z Kryształem jeszcze 20 minut. W tym drugim meczu zdobył dwie bramki i grał nieźle. Dosyć pozytywnie wygląda. Mam nadzieję, że w poniedziałek spotkam się z zarządem klubu i porozmawiamy o tym zawodniku. Zobaczymy co z tego wyniknie – tłumaczy trener Łady.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Anonim mówi

    a

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.