- Reklama -

Czołowe zderzenie rowerzystów

Z poważnymi obrażeniami ciała do szpitala trafiła 71-letnia rowerzystka, która czołowo zderzyła się z innym cyklistą. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Sikorskiego w Biłgoraju. Policja ustala szczegóły zdarzenia i apeluje o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 14 na skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Sikorskiego w Biłgoraju. Z wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 61-letni rowerzysta, jadąc chodnikiem ulicą Sikorskiego w kierunku ulicy Kościuszki, zderzył się czołowo z jadącą z przeciwnego kierunku cyklistką.

Obydwoje jechali chodnikiem, a do zdarzenia doszło, gdy wyjechali jednocześnie zza rogu budynku. 71-letnia mieszkanka Biłgoraja z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Jak ustalili policjanci, obydwoje byli trzeźwi.

- Reklama -

młodszy aspirant Joanna Klimek

Zdjęcie poglądowe
Zdjęcie poglądowe

- Reklama -

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Krzysztof mówi

    Jest w Biłgoraju kilka takich miejsc gdzie należy bardzo uważać jadąc chodnikiem. Na przykład koło elektryka przy ulicy do szpitala, Koło budynku dawnej „Iskierki” na skrzyżowaniu Wacek Wasilewskiej i Kościuszki

  2. Franek mówi

    wiedziałem że tak będzie tam powinno być lustro już dawno, ale jak to w Polsce będzie jak ktoś zginie bo póki jest dobrze po co ruszać

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.