kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Czas na zmiany w Europie! – nawołuje posłanka z Biłgoraja (video)

-Czas na zmiany w Europie! Razem możemy więcej! Głosujcie na mnie w nadchodzących wyborach do Europarlamentu - przekonuje poseł z Ziemi Biłgorajskiej, Małgorzata Gromadzka w swojej kolejnej filmowej produkcji przed nadchodzącymi wyborami. Wybory do Parlamentu Eurpejskiego będą 9 czerwca. A czym posłanka chce porwać tłumy? Zobaczcie filmik

- Reklama -

- Reklama -

29 Komentarze
 1. Szczepan mówi

  nie jestem wyborcą pis, a teraz o uśmiechniętej polsce, bo ludzie sie teraz uśmiechają zdaniem kolezanki z partii pani Gromadzkiej. Zaniechane projekty infrastruktury transportowej oo co nam część Vatu i cła z importu.
  Atom pod znakiem zapytania, po co jak już zamkną elektrownie węglowe, bedziemy kupowac energię od niemca.

  szczycą sie ze część z MLD zł podkreslam część pieniedzy z ETS wraca do Polski na zielone źródła energii elektrycznej. Czemu nie całość skoro to ta szczytny cel.

  Ciekawostka zielony wodór jest zielony wedlug prawa UE tylko przez trzy lata od nowości farmy ootem juz nie jest zielony.

  Granice teraz chcą jej bronic wczesniej wpuszać wszystkich.

  Tym wszystkim politykom do swoich delinic w swoje sąsiedztwo lokować inżynierów i lekarzy z za Siedmiogrodu.

  gdzie jest kwota woolna od podatku, to były obiecanki cacanki.

  Cała ta wladza ma zerową wiarygodność.

  wystarczy sprawdzic wypowiedzi tej elity jak zabuegali i zielony ła,d fit for 55. PAKT MIGRACYJNY. Oddawanie Prawa veto w waznych sprawach jeszcze udając, ze to chamuje rozwój ue. Jak tak dalej pójdzie ludzie w kazdym kraju będą mieli jej dość.

  Przymusowe remonty domów i mieszkań, wmawiają wam ze Unia da. Da ale najpier zabierze w podatkach za ogrzewanie, transport drogowy, bo tym ma byc ETS2.

  Rolnicy oprocz tego ze w tym roku sie zlitowali i pozwolili wam nie ugorować, ale co dalej zostało to w eko schematach na przyszłe lata. Nie zablokowali naplywu ze wschodu od holdingów duńskich, niemieckich, holenderskich. Naszych rolnikow tez wykupią spokojnie.

  1. Baska mówi

   ty to rusek jesteś, bo ten tekst wygląda jak z tłumacza Google

   1. Szczepan mówi

    Tak Barbaro są literówki w moim poście, co nie zmienia tego, że to co napisałem to prawda. Wysil się sprawdź wypowiedzi polityków twojej ulubienicy, te archiwalne, nie dzisiejsze. Diametralnie się różnią po tym jak badania opinii publicznej wychodzą w sondażach. Teraz nagle zmieniają swoje wypowiedzi.

 2. Darek mówi

  18 komentarzy i wszystkie wywołujące ból du.. – takie skromne dziewcze, a jak potrafi wkurzyć pisiorów. Tego ziemia biłgorajska jeszcze nie widziała. A to dopiero początek kadencji.

  1. az mówi

   Jakby jedni od drugich się czymś różnili.

   1. Bbb mówi

    czyli naziol jesteś?

  2. Anonim mówi

   rudy kłamcą i sługus tw panem

  3. Ciekawy mówi

   Nie wiedziałem, że słowo ‚skromny’ zmieniło znaczenie.

 3. re mówi

  Odjechała jako posłanka udowodniłam .Przecież ona nic nie zrobiła jako poslanka chyba wiecej robiła jak nia nie była

 4. pan COGITO mówi

  Pewien użytkownik portalu X udostępnił fragmenty anglojęzycznych artykułów opisujących najnowsze decyzje Trzaskowskiego o zdejmowaniu krzyży w urzędach Do sprawy odniósł się Elon Musk. szef Tesli i SpaceX oraz właściciel portalu X w następujący sposób podsumował działania Rafała Trzaskowskiego:

  Kopiują głupie rzeczy z Ameryki. Ale wstyd

 5. zgrywus mówi

  Panienka z okienka filmiki nagrywa , ludzie wybrali bo mieli nadzieję że będzie osobą kompetentną w porównaniu do Strzałkowej, Olszówki , i całej elity eks biłgorajskich posłów , ale cóż jest blondynką. Tylko dziwni ci wyborcy co głosują na blondynkę , i teraz nie wiem czy kawały o blondynce są zabawniejsze jak kawały o wyborcach blondynek

  1. Dana mówi

   Zgrywusie przestań się zgrywać

 6. Tim mówi

  o teraz to ta pani się zdziwi ile osób na nią zagłosuje.Ja się raz pomyliłem więcej tego nie zrobie

 7. pan COGITO mówi

  Walczmy o multipleks dla Polskiej Telewizji REPUBLIKA , bo inaczej tylko ściek z lewackich tub propagandowych.

 8. Obserwator mówi

  O wszystkim i o niczym.. Śmiechu warte..

 9. ted mówi

  W Brukseli to wy mówicie jedno – Róbta z nami co chceta.

 10. pan COGITO mówi

  Głodówka rolników w Sejmie. Konieczna była interwencja lekarzy. „Nasi koledzy nie mogli już do nas wrócić“
  W środę są obrady Sejmu dlatego czekamy cierpliwie. Liczymy, że w środę pan premier znajdzie czas po prostu, aby z nami te 15-20 minut porozmawiać – oznajmił na antenie Telewizji Republika przedstawiciel protestujących rolników ze Związku Rolników „Orka” Mariusz Borowiak. Przekazał, że dwóch uczestników głodowego strajku wymagało pomocy lekarskiej.

 11. pan COGITO mówi

  Skoro w sferze realnej idzie rządowi Donalda Tuska z dnia na dzień coraz gorzej, to propaganda jest realizowana pełną parą, na taką skalę, że coraz trudniej się zorientować co jest, a co nie jest rzeczywistością. Wczoraj premier Donald Tusk uczestniczył w podpisaniu umowy na zaciągniecie przez Polskę pożyczki w Europejskim Banku Inwestycyjnym (EBI) w wysokości 300 mln euro na realizację Polskiego Programu Satelitarnego.
  Skoro w sferze realnej idzie rządowi Donalda Tuska z dnia na dzień coraz gorzej, to propaganda jest realizowana pełną parą, na taką skalę, że coraz trudniej się zorientować co jest, a co nie jest rzeczywistością. Wczoraj premier Donald Tusk uczestniczył w podpisaniu umowy na zaciągniecie przez Polskę pożyczki w Europejskim Banku Inwestycyjnym (EBI) w wysokości 300 mln euro na realizację Polskiego Programu Satelitarnego.

  Uroczystość odbyła się z wielką pompą, premier Tusk wygłosił płomienne przemówienie, jak to Polska dzięki tej pożyczce, będzie mogła kontynuować rozwój technologii satelitarnych, co z kolei ma się przyczynić do zwiększenia bezpieczeństwa w przestrzeni powietrznej.

  Chodzi o środki na sfinansowanie zakupu we Francji dwóch satelitów i zbudowaniu sieci naziemnych stacji kontroli w Polsce, przy czym umowa w tej sprawie została zawarta 27 grudnia 2022 roku przez rząd Prawa i Sprawiedliwości.

 12. pan COGITO mówi

  KE przyznała się, że to była hucpa. aby zaingerować w polskie demokratyczne wybory, by wesprzeć zmianę polskiego rządu. inaczej tego wszystkiego odczytać nie można” to był jedyny kamień milowy, a takie działania są „niedozwolone, zakazane i oburzające”.mówi europoseł PIS J. S . WOLSKI

 13. pan COGITO mówi

  Rolnicy z organizacji „Orka” już 9. dzień prowadzą w Sejmie protest głodowy. Ich stan zdrowia pogarsza się. Dwóch z nich musiało z tego powodu przerwać tę formę protestu. Sam strajk okupacyjny w Sejmie trwa nieprzerwanie od 9 maja. Mają tylko jedno żądanie: chcą spotkać się premierem Donaldem Tuskiem, by przedstawić mu stanowisko na temat wyniszczającego polskie rolnictwo Zielonego Ładu oraz innych brukselskich wytycznych. I choć każdy świadomy człowiek rozumie, że bezpieczeństwo żywnościowe w państwie jest sprawą fundamentalną, Koalicja 13 Grudnia pozostaje głucha na wołanie o sprawy dla Polski najważniejsze.

 14. pan COGITO mówi

  W sobotę premier Donald Tusk ogłosił założenia Narodowego Planu Obrony i Odstraszania „Tarcza Wschód”. Program, na który rząd zapowiedział przeznaczenie 10 mld zł, zakłada m.in. budowę umocnień i zapór wzdłuż wschodniej granicy.Chodzi o to, żeby powstały zapory, takie o charakterze naturalnym – bagna, mokradła, utrudnienia dla przemarszu wojsk. Putin jak się o tym dowie to padnie trupem ze śmiechu.

 15. pan COGITO mówi

  Totalna kompromitacja gromadzkiej w Polsacie , kogo wy barany wybieracie . Ale co się dziwić jak cała KOalicja 13 grudnia to takie typy jak gromadzka , nic na temat tylko brednie które ktoś wklepał do pustego łba.

 16. Anonim mówi

  To jest kwintesencja PO sama forma zero treści.

 17. Malwa mówi

  Jeszcze nic dla powiatu nie zrobiła a już etaty dzieli. Skończy jak poprzednicy

 18. Marek mówi

  Jest straszna dno i 3 metry mułu a myślałem że limit beznadziejnych posłów z powiatu PiS wyczerpało

  1. Bezstronna mówi

   Tym razem to nie przedstawicielka PiS , a PO. Ta z PiS nie biegała do telewizji tylko za środkami dla regionu.

 19. Jamro mówi

  Ona jest gorsza od pisiorów. chodzi i bajki opowiada kogo to nie powymienia na stanowiskacha tak naprawdę nic nie może jest szeregowym posłem. Trochę pokory blondi

 20. Dawid mówi

  Nic Pani nie zrobiła i tyle samo zrobi Pani w parlamencie europejskim chcecie się dostać bo pieniądze większe i nikogo nie interesuje że nic nie robicie a głosować będziecie i tak jak szwab przyklaśnie tak samo jak PIS.

  1. Anonim mówi

   tw pan(podnóżek niemiecki tak głosuje)wara odPiS

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.