- Reklama -

- Reklama -

Czas na piłkarskie derby. Będzie gorąco?

Już w najbliższą sobotę, piłkarskie derby powiatu biłgorajskiego w IV lidze. Błękitni Obsza podejmować będą Grom Różaniec. W tabeli wyżej jest Grom, ale ma ogromne problemy kadrowe. Czy uskrzydlony pierwszym zwycięstwem w lidze, zespół Błękitnych pójdzie za ciosem? Odpowiedź w sobotę o godzinie 13:15 na stadionie w Obszy.

- Reklama -

Piotr Paluch (trener Błękitnych Obsza)

Ostatnie mecze i to nawet z drużynami z wyższej półki, dawały do zrozumienia, że zwycięstwo nam się należy i te pierwsze trzy punkty w końcu będą. I są! Ci, którzy śledzili nasze poczynania, ale nie widzieli naszej gry, mogli się śmiać i robić sobie żarty, ale nas to nie zraża. Nam się to zwycięstwo po prostu należało, jak psu buda! Tak wiem, absolutnie nie popadamy w żaden hurraoptymizm. Te trzy punkty nam się należały. Szkoda tylko, że tak późno, choć niektórzy liczyli, że te trzy punkty zdobędziemy dopiero za tydzień w meczu z bardzo osłabionym Gromem Różaniec. My powinniśmy te trzy punkty zdobyć naprawdę dużo, dużo wcześniej. Bo czy się to komuś podoba czy nie my gramy bardzo dobrze, tylko brakowało nam tego przełamania, doświadczenia, zwycięstwa i postawienia kropki nad „i”. W trzech meczach skrzywdzili nas też sędziowie, bo powinniśmy zapunktować, ale sędziowie popełniali takie błędy, że odebrali nam punkty.

 

- Reklama -

Marek Grelak (trener Gromu Różaniec):

Tak kiepskiej sytuacji kadrowej nie mieliśmy już naprawdę dawno. Są tacy, którzy nie zagrają już do końca tej rundy. Chodzi na pewno o Pigana. Prawdopodobnie też Jacek Podolak, który też nie wie co z jego stopą. I jeszcze w Rejowcu kontuzji nabawił się Michał Mielniczek. To też mógł być jego ostatni mecz w ten rundzie, bo wygląda, że to jest naprawdę poważna kontuzja. Naprawdę ciężko zebrać mi myśli i cokolwiek powiedzieć. Trzeba gryźć trawę, połatać to wszystko, poskładać i bić się o trzy punkty. Będziemy dążyć do tego, żeby nie odpuszczać i zbierać punkty. Z każdym i wszędzie gdzie tylko się da. Ci, którzy są do dyspozycji i wyjdą na boisko muszą biegać i grać za dwóch.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.