- Reklama -

- Reklama -

Dziś Cyrk Wictoria w Biłgoraju. Zrób dziecku prezent

Jeśli ktoś nie ma jeszcze planów i pomysłu na dzisiejsze popołudnie (31 maja), to może je spędzić wśród wielu atrakcji, które w swoim widowisku przygotował Cyrk Wictoria. Bilet do cyrku to świetny prezent dla naszych pociech z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka.

- Reklama -

Widowisko odbędzie się dziś o godz. 17.30 w Biłgoraju na placu targowym. 

 Cyrk Wictoria powstał w 2015 roku, prowadzony jest z wielką pasją.  Stawiamy na nowoczesność, dlatego sprowadzamy nowinki ze świata cyrku! Co roku nasz cyrk jest bogatszy w nowości logistyczne, jak namioty czy oświetlenie. Ważny jest dla nas poziom programów, dlatego zapraszamy artystów światowej sławy i dbamy o to, by polska publiczność miała możliwość obejrzenia programu na poziomie. W 2020 roku jako pierwszy cyrk w Polsce i trzeci w Europie wprowadziliśmy hologramy zwierząt i w ten sposób stworzyliśmy widowisko, które łączy ze sobą tradycyjny cyrk z cyrkiem XXI wieku  czytamy na stronie internetowej. 

- Reklama -

Podczas występów będzie można zobaczyć: szarfy, trapez, akrobacje na kole, iluzje, akrobacje na linii pionowej, rola rola, człowieka kruka, spider man. Publiczność zabawi clown Robcio, który jak się przekonacie, jest mistrzem humoru. Słonie, żyrafy, tygrysy, rekiny i nie tylko… będzie można podziwiać na hologramach. To wszystko już w  poniedziałek 31 maja w Biłgoraju na placu targowym.  Artyści z Cyrku Wictoria serdecznie zapraszają na „Widowisko 2021”, gwarantując, że dostarczą wszystkim widzom niezapomnianych wrażeń i dużą dawkę dobrego humoru!

Bilety są nabycia w kasie cyrku już dziś od godziny 9.00 na placu targowym w Biłgoraju.  Cena biletu dla dziecka 30 zł, dla dorosłego 50 zł (sektor) natomiast bilety w loży 60 zł od osoby. 

Ze względu na stan epidemiczny pod namiotem cyrku obowiązkowe są maski ochronne. Dopuszcza się możliwość 50% widowni. Obowiązuje całkowity zakaz sprzedaży artykułów spożywczych.

Uwaga!  Dla naszych czytelników Cyrk Wictoria ogłasza KONKURS! 

Do rozdania mamy 10 pojedynczych biletów na widowisko.

Aby wygrać należy wejść na profil facebookowy NOWej Gazety Biłgorajskiej, a następnie wykonać trzy czynności:

– polubić (post konkursowy – kliknij tutaj),

– udostępnić (post konkursowy – kliknij tutaj),

– zostawić komentarz: „Cyrk Wictoria w Biłgoraju” (pod postem konkursowym NOWej tutaj).

Wyniki ogłoszone zostały w piątek 28 maja na Facebooku NOWej Gazety Biłgorajskiej, a po odbiór biletów do odebrania zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Konopnickiej 11.   

Nie zapomnijcie też polubić naszego profilu facebookowego, jeśli do tej pory jeszcze tego nie zrobiliście.

red. 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.