Automax

Cudem uniknęli tragedii

21-latek z gminy Księżpol w wyniku nadmiernej prędkości omal nie doprowadził do tragedii. Mężczyzna, który kierował osobowym renault wypadł z drogi przejeżdżając między innym przez chodnik i ścieżkę rowerową, na której znajdowały się osoby postronne. Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem na obwodnicy w Biłgoraju. Kierowca był trzeźwy. Stanie przed sądem.

Wczoraj około godziny 21:30 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem samochodu marki Renault na obwodnicy północnej w Biłgoraju. Policjanci skierowani na miejsce ustalili, że 21-latek, który kierował samochodem marki Renault, jadąc z nadmierną prędkością na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Wypadł z drogi przejeżdżając na przeciwległy pas ruchu, chodnik, ścieżkę rowerową, a następnie uderzył w latarnię, bariery dźwiękochłonne, od których się odbił i zatrzymał ponownie na jezdni.

W momencie w którym doszło do zdarzenia na ścieżce rowerowej znajdowały się dwie 18-latki jadące na rolkach i 41-latek idący chodnikiem. Osoby znajdowały się kilka metrów od miejsca w które uderzył pojazd 21-latka. Z mężczyzną podróżował jego 19-letni znajomy, również mieszkaniec gminy Księżpol.

Siła uderzenia była tak duża, że oba tylne koła zostały dosłownie oderwane od samochodu. Jak ustalili policjanci 21-letni kierowca był trzeźwy. Zarówno on jak i jego pasażer nie odnieśli w tym zdarzeniu obrażeń.

 

Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego i stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci zatrzymali 21-latkowi prawo jazdy oraz z uwagi na uszkodzenia dowód rejestracyjny pojazdu. 21 latek stanie przed sądem, grozi mu wysoka grzywna. Sąd może również orzec zakaz prowadzenia pojazdów.

 

- Reklama -

4 Komentarze
 1. Lenka mówi

  Nie komentujcie jak nie wiecie jak bylo naprawde, ja ich znam i temu kierowcowi zepsul sie samochod i nie mogl go w ogole zatrzymac dlatego to sie stalo☹️

 2. Władek mówi

  Powinni byli jeszcze dobrze mu wpier,,,,,,,,ć pałami zeby dotarło do gnoja to co zrobił !!!!!! a i ludzie na miejscu stłuc czym sie da !!! ja bym tak zrobił jak bym tam był ….

 3. siara mówi

  Czy niema kary na takich gnoi !!!!!????..on już nie powinien więcej wsiąść za kierownicę !!!!!!….może taka kara by odstraszyła innych gnoi !!!!!!…..

 4. PePe mówi

  Codziennie gówniarze ścigają się na tej obwodnicy około północy, driftują w koło ronda i się ścigają, policja powinna się tam czasem przejechać w nocy czasami ciężko spać. Teraz nikogo nie zabił na szczęście ale następnym razem może być mniej szczęścia…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.