- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Cud w gminie Tereszpol! Jest potwierdzenie i zdjęcia

Cud goni cud w powiecie biłgorajskim! Bo nie tylko drzewa w Parczewie zamykają usta "niedowiarkom". W piątek pokazaliśmy jabłoń, która właśnie zakwitła w Hedwiżynie. I oto są zapierające dech w piersiach i potwierdzone wiadomości z Lipowca w gminie Tereszpol: - Jeżeli jeden kwiat na jabłoni w Hedwiżynie to "cud" to co można powiedzieć o jabłoni w Lipowcu? - pyta nasz informator. Co prawda, to prawda ...

- Reklama -

W maju w mediach gruchnęła wiadomość, o tajemniczym wizerunku, który miał pojawić się na drzewie dębu w Parczewie. Mieszkańcy zaczęli doszukiwać się w zarysach widocznych na korze, twarzy Jezusa Chrystusa. Pod dąb zaczęły ściągać pielgrzymki. Drzewa na Ziemi Biłgorajskiej, wcale nie chcą być gorsze. Ledwie w piątek informowaliśmy o „Drugim cudzie drzewnym” w Hedwiżynie w gminie Biłgoraj.

Cud

mr-1000x200px

Gdy tymczasem. Dostaliśmy właśnie potwierdzone informację, że z „cudem drzewnym” i to znacznie większego kalibru mamy do czynienia w Lipowcu. To w gminie Tereszpol, gdyby nagle tłumy „pątników” z aparatami, chciały pielgrzymować jak to było m.in. w Parczewie kilka tygodni temu.

Dla przypomnienia, co przekazują sadownicy i ogrodnicy:

Warunki pogodowe, długa susza, a potem lipcowe kilkudniowe opady, mogły sprawić, że jabłoń od nowa rozpoczęła wegetację. Z tych pąków, które nie zdążyły się rozwinąć wiosną, mogą pojawić się kwiaty – były spóźnione, a teraz po prostu nadrabiają stracony czas.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

 

Bardzo dziękujemy za nadesłane zdjęcia i jeśli do podobnych „cudów” doszło jeszcze gdzieś na Ziemi Biłgorajskiej, błyskawicznie będziemy informować, bo z takimi informacjami to nie ma co czekać: nowa@gazetabilgoraj.pl

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.