Coraz bliżej otwarcia Metro Park

Nowoczesny, funkcjonalny obiekt powstaje przy ulicy Jana Pawła II i sąsiaduje z supermarketem sieci Kaufland. Jak zapowiada inwestor  Metropolitan Investment S.A., będzie to jeden z największych ośrodków handlowych w regionie.
– Obecnie trwają prace budowlane nad inwestycją przy ul. Jana Pawła II w Biłgoraju. Generalnym wykonawcą jest rzeszowskie przedsiębiorstwo budowlane BESTA, o dużym potencjale technicznym i osobowym, wzorowo zorganizowanym oraz fachowo i terminowo realizującym zadania z zachowaniem wysokich standardów jakości – wyjaśnia Aleksandra Sołtysiak, specjalista ds. PR Metropolitan Investment S.A. – Aktualnie na budowie trwają standardowe czynności odbiorowe obiektu. Po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie budynku rozpoczną się prace wykończeniowe i adaptacyjne powierzchni dla potrzeb poszczególnych najemców – kontynuuje.


Jakie sklepy będą w Metro Park? – W projekcie zaplanowano lokale dla 7 najemców, wśród których znajdą się między innymi znane i lubiane marki odzieżowe i obuwnicze, drogeria, a także paczkomat. Otwarcie obiektu zaplanowano na 2018 rok. O szczegółach na temat terminu otwarcia, sklepów i marek, które znajdą się w obiekcie, będziemy informować na bieżąco – dodaje.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.