- Reklama -

- Reklama -

Co zrobili liderzy społeczni z powiatu biłgorajskiego? (foto)

Słyszeliście kiedyś o liderach społecznych? W powiecie biłgorajskim pojawia się coraz więcej osób mianujących się tym tytułem. Jest okazja, żeby w końcu poznać takie osoby. W Biłgoraju przez ostatni rok dwunastu liderów społecznych realizowało swoje inicjatywy. Co oni właściwie zrobili? Dziś podsumowali swoje projekty.

- Reklama -

28 lutego w  restauracji Sitarska w Biłgoraju liderzy społeczni z Biłgoraja podsumowali to, co zrobili przez ostatni rok.  Dwanaście osób, tzw. liderów społecznych realizowało swoje inicjatywy. Czym się zajmowali? Przeróżne rzeczy działy się przez ten rok.

 

 

 

Liderzy organizowali konkurs talentów,  spotkania integracyjne, warsztaty,  podczas których wykonywali kartki świąteczne.  Było wspólne śpiewanie. Kto inny wydał informator skierowany do seniorów. Liderzy mieli za zadanie zachęcić lokalną społeczność do wspólnego działania. Nie bez powodu projekt, w ramach którego działali liderzy, nosi nazwę: „Razem Mieszkamy – Wspólnie  Działamy” i był realizowany przez Fundację Aktywności Obywatelskiej.

 

 

 

toyota Yaris

-Celem projektu było przygotowanie liderów do takiego działania w środowisku lokalnym, żeby ludzi łączyć, jednoczyć, żeby stwarzać miejsca do współpracy i do wzajemnego porozumienia. To odbywało się przez różnego rodzaju inicjatywy – mówi Agata Czwórnóg z Fundacji Aktywności Obywatelskiej

 

 

W powiecie biłgorajskich odbyło się 12 wydarzeń, w których udział wzięło około 100 osób.

 

 

 

Co dokładnie zrobili liderzy, kogo zaprosili, jakie są ich wrażenia? Rozmowy z liderami o ich inicjatywach przeczytacie w najbliższy wtorek w papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej w wybranych sklepach i punktach kolportażu i na e-prasa.pl

 

 

 

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.