Co zrobił bramkarz Łady Biłgoraj?!

To miał być sparing jak każdy inny. Łada 1945 Biłgoraj grała z występującym w klasie A - Sokołem Zwierzyniec. Ale co zrobił bramkarz Łady - Anton Alfimov?! Ci, którzy byli na meczu w Majdanie Starym, przecierali oczy.

Lider klasy okręgowej – Łada 1945 Biłgoraj nie zawiódł i pewnie pokonał w meczu kontrolnym, przedostatni zespół w zamojskiej klasie A 5:1. Ale nie o wynik tu chodzi, bo to tyko sparing.

-Trzy gole w tym spotkaniu zdobył … nasz bramkarz Anton Alfimov. To nie pomyłka, bo w drugiej połowie wpuściłem go na boisku, po prostu w polu. I strzelił trzy bramki – mówi nam trener Łady, Jarosław Czarniecki.

toyota Yaris

O co chodzi?!

– Dużo młodzieży grało w tym meczu z Sokołem. Anton rano bronił w meczu z Gryfem Gmina Zamość W meczu z Sokołem w drugiej połowie dałem mu pograć w polu. I popisał się hat trickiem. Naprawdę bardzo fajnie grał. Zresztą czasem na treningach potrafi pograć w polu.

To zaraz Łada będzie miała nowego napastnika.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

(śmiech). Ale ja nie jestem zaskoczony. Gdybym Antona wystawił w polu w lidze okręgowej i przyszedłby ktoś, kto nie wie, że to jest bramkarz, to by się na pewno nie poznał, że to jest rasowy golkiper.

W najbliższy weekend Łada 1945 ma rozegrać dwa mecze kontrolne. W niedzielę w samo południe, Łada zagra w Zamościu z Olimpią Miączyn: – Szukamy jeszcze drugiego sparingpartnera na weekend. Bo chcemy zagrać dwa spotkania – mówi nam Jarosław Czarniecki.

W pierwszym sobotnim meczu kontrolnym, Łada przegrała z Gryfem Gmina Zamość 0:3 (0:2).

Co z transferami i zmianami kadrowymi w Ładzie? Kto przychodzi, a kto żegna się z Ładą? Więcej o przymiarkach i planach, w papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej. Szczegóły już we wtorek. Zachęcamy do lektury.

fot: ladabilgoraj.pl