- Reklama -

- Reklama -

Co tu się w ogóle dzieje?

Co się dzieje na drodze wojewódzkiej w miejscowości Zastawie (gm.Goraj) - pytają nas mieszkańcy? Od blisko ... trzech lat ustawione są tu zapory i słupki, a po drogowcach nie ma żadnego śladu. Zapytaliśmy Zarząd Dróg Wojewódzkich w Lublinie, czy przypadkiem nie zapomniał dokończyć tej inwestycji. I co się okazuje?

- Reklama -

Pytań i wątpliwości jest sporo, bo to przecież ruchliwa droga wojewódzka 835. – To oznakowanie stoi i nic się nie dzieje. Zwyczajnie utrudnia ruch i stwarza zagrożenie dla kierowców – informuje czytelnik „Nowej Gazety Biłgorajskiej”.

Mamy odpowiedź. Szczegóły w papierowym wydaniu „Nowej Gazety Biłgorajskiej”. Tu także o wszystkim co dzieje się w gminach powiatu biłgorajskiego.

- Reklama -

W każdy wtorek w kioskach, sklepach i punktów kolportażu w całym powiecie biłgorajskim. Zapraszamy także na najlepszy portal o powiecie biłgorajskim: WWW.GAZETABILGORAJ.PL

Tylko u nas: wywiady z samorządowcami, rozmowy z ciekawymi ludźmi, aktualne informacje z gmin, interwencje, zdjęcia, ale także ciekawostki historyczne i dodatek katolicki, przygotowany przez parafie.

Powiat  biłgorajski w jednym miejscu: WWW.GAZETABILGORAJ.PL

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.