- Reklama -

- Reklama -

Co to znaczy kogoś kochać?

Na to pytanie odpowiadają sześciolatki, przedszkolaki z grupy "Zajączki" z Samorządowego Przedszkola nr 2 w Biłgoraju.

 

 

– Wiem, co to znaczy kogoś kochać. Ja bardzo kocham swoją mamę, babcię i mojego szalonego kota Rubinka. Mamę kocham za to, że jest przy mnie cały czas w dzień i w nocy – Natalia.


– Ja kocham swoich rodziców i braciszka Michała za to, że mi pomaga w czymś. Mamę kocham za to, że chodzimy na spacerki i zakupy. Mam też ulubioną koleżankę Faustynkę, którą bardzo lubię, kocham mojego kotka Puszka – Aleksandra. 
-Kochać ,to znaczy, że można coś dobrego zrobić dla drugiej osoby. Ja kocham mamę i tatę za to że mnie kochają i się mną opiekują. Kocham tez ciocie, za to ze się ze mną bawi – Klaudia.
 
– Ja myślę, że kocha się wtedy, jak kogoś się bardzo lubi. Ja kocham mamę i tatę za to, że są ze mną cały czas i mnie kochają. Kocham też moją siostrę Natalkę za to, że czasami się ze mną bawi – Martynka.
 
– Ja kocham swoich rodziców i siostrę Nataszę, z którą lubię się bawić. Kocham też swojego psa Maksa. Rodziców kocham za wszystko! Kocham też dziadków – Wiktoria.

– Kochać, to znaczy kogoś bardzo lubić. Ja kocham mamę, tatę i pieska Puszka. Rodziców kocham, bo są dla mnie mili i mnie kochają. Mam taką przytulankę kotka Miaumiauka i też go bardzo kocham – Gabrysia. 

– To znaczy, że się go bardzo lubi. Ja kocham swojego brata Cyryla za to, że przychodzę do niego spać. Mam też przyjaciółkę Kingę, którą bardzo lubię za to, że mogę się z nią bawić – Marlenka.

– Kochać kogoś, to znaczy bardzo lubić. Ja kocham moich braci, mamę, tatę, babcie i dziadków. Braci kocham, bo się ze mną bawią. Mam też kotka Malinkę i pieska Pusię, które bardzo kocham – Ania.

– Kochać, to znaczy tęsknić za kimś, jak się go nie widzi. Ja kocham rodziców, babcie i brata Maksa za to, że się z nim bawię czasem. U babci mam pieska Kika, którego uwielbiam – Milenka.
 
– Kochać, to znaczy lubić bardzo. To znaczy na kogoś liczyć, że ktoś nam pomoże. Ja kocham rodziców i przyjaciółkę Alę za to, że mi pożycza potrzebne rzeczy. Mam chomika Trusię, jego też bardzo lubię – Maja.

 

- Reklama -

 
– To znaczy, ja kocham mamę, tatę, brata Kacpra za to, że mi pozwala grać w grę. Rodziców za to, że dają mi coś pysznego do jedzenia i opiekują się, jak jestem chora. Lubię bardzo mojego kolegę Kubę za to, że się z nim bawię. Myślę, że miłość jest potrzebna, bo trzeba się kochać – Lilia.

– Walentynki to są romanse różne. Miłość kojarzy mi się sercem, jest koloru czerwonego. Bardzo lubię koleżankę z przedszkola, bo jest bardzo miła i przytulna. Lubi się ze mną bawić – Natan.
  
– Walentynki bardzo lubię, kojarzą mi się ze spotkaniem z gośćmi. Miłość mi się kojarzy z sercami. Bardzo lubię koleżankę Anię z przedszkola. Jest miła, wysoka jak ja i tyle samo lat ma. Kocham mamę i tatę bardzo – Bartek.
 
– Kocham mamę i tatę oraz siostrę Milenkę i pieska Misia. Walentynki kojarzą mi się z serduszkami  koloru różowego. Dajemy prezenty jak kogoś bardzo kochamy – Michał.
 
– Walentynki to jest święto miłości, dajemy prezenty i laurkę. Kocham całą moją rodzinę. Serduszka są czerwone albo różowe – Piotruś

– Kocham bardzo mamę, tatę i babcię Stasię. Jak się kogoś kocha bardzo, wtedy się przytulamy. Serduszka kojarzą mi się z miłością – Antoś.

 

 
– Walentynki kojarzą mi się z miłością i przyjaźnią. Kocham bardzo rodziców i siostrę Karolinę. Serce kojarzy mi się z miłością. Bardzo kocham moją świnkę morską Tosię, ma tak na imię. Karmię ją oraz dbam o nią i  przytulam – Kuba.
 
– W walentynki, jak kogoś bardzo lubimy, to dajemy bardzo dobre jedzenie. Bardzo kocham mamusię i tatusia oraz siostrę Justynę i brata Maćka. Mam pieska, którego bardzo kocham. On jest duży. Serduszko kojarzy mi się z mamą, która mnie kocha i przytula mnie – Fabian.
– Serce mi się kojarzy z walentynkami. Kocham mamę i tatę oraz brata Miłosza. Miłość to serduszka koloru różowego i czerwonego. Bardzo lubię kolegów z przedszkola – Michał.
Red.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.