- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Co się dzieje u strażaków? Znów zmiana komendanta

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju znów ma nowego szefa. Ponownie został nim mł. bryg. mgr inż. Tomasz Kozioł, choć przecież dwa miesiące temu został powołany na to stanowisko bryg. Dariusz Gęborys. Co się dzieje w biłgorajskiej straży? - To nie ma absolutnie żadnego wpływu na bezpieczeństwo mieszkańców powiatu- mówi nam mł.bryg. Albert Kloc z KPP Biłgoraj.

- Reklama -

To tak w skrócie i po kolei. Od 1 czerwca 2022 komendantem KP PSP w Biłgoraju był  mł. bryg. Tomasz Kozioł. Zastąpił dotychczasowego komendanta st.bryg. Mirosława Burego, który awansował i poszedł do Komendy Wojewódzkiej w Lublinie.

Ale już po dwóch miesiącach (od 1 sierpnia) nie Kozioł, tylko bryg. Dariusz Gęborys kierował biłgorajską strażą. Tylko, że minęły kolejne dwa miesiące i nie ma Gęborysa, a jednak wraca  brygadier Kozioł. O co tu w ogóle chodzi?

- Reklama -

– Taka jest decyzja Komendy Wojewódzkiej PSP w Lublinie i to do nich należy kierować pytania – tłumaczy mł.bryg. Albert Kloc. – Dotychczasowy komendant  bryg.Dariusz Gębirys oczywiście pracuje nadal, ale powrócił na swoje poprzednie stanowisko. A w tej chwili mamy pełniącego obowiązki komendanta – dodaje rzecznik.

A skoro pełniący to znaczy pełni obowiązki przez jakiś czas. Wniosek z tego, że wkrótce poznamy kolejnego Komendanta Powiatowego PSP w Biłgoraju. Oj gorące to krzesło biłgorajskiego komendanta. Za długo nikt nie może usiedzieć….

 

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Obserwator mówi

    Nie ma to jak w straży , słońca nie ma w d… parzy 🙂

  2. Marcin mówi

    Może próba posadzenia kogoś kto był niekompetentny, czyżby życie zweryfikowało,
    to nie koło gospodyń wiejskich.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.