- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Co robią wybrańcy Ziemi Biłgorajskiej? Tak rozwijają powiat (foto,video)

Tęsknicie już pewnie za trójką posłów z Ziemi Biłgorajskiej? I zastanawiacie się jak realizują liczne przedwyborcze obietnice i z jakimi sukcesami budują powiat biłgorajski? Nowa Gazeta Biłgorajska regularnie sprawdza i informuje. Zwłaszcza Małgorzata Gromadzka i Wiesław Różyński są aktywni, bo chcą ... czmychnąć do Brukseli. A wybory już w najbliższą niedzielę. Poseł Romanowski ma z kolei chyba ważniejsze problemy na głowie.

- Reklama -

Poseł Małgorzata Gromadzka pojawia się ostatnio dosłownie wszędzie. Targowiska, ulice, wspólne zdjęcia, pełne kosze ulotek i aż dziwne, że znalazła jeszcze czas na wyjazd. Bo pokazała, że jedzie na „Wiec 4 czerwca” Donalda Tuska, żeby „ aby zamanifestować nasze poparcie dla rządu Koalicji 15 października! Wcześniej z ulotkami wyborczymi obskoczyła: Józefów, Terespol, Zamość, Radzyń i tak dalej i tak dalej.

urząd MArszałkowski projekt

Czym zajmuje się poseł Wiesław Różyński?. Aktualnie ratuje polską służbę zdrowia:

-Środki na programy zdrowotne i szpitale.Chyba najbardziej niedofinansowany obszar naszego życia. Jeśli dodamy jeszcze fakt naszego położenia geograficznego, musimy bardzo poważnie potraktować problem dostępności do wysokiej jakości ochrony zdrowia i placówek medycznych. Zadbam o interes Polski i Lubelszczyzny w Europie! – uspokaja wszystkich były wójt gminy Biłgoraj.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Jest jeszcze zameldowany w Biłgoraju poseł Marcin Romanowski. O nim akurat było ostatnio zdecydowanie najgłośniej, choć powiedzmy to uczciwie, niekoniecznie w kontekście kampanii wyborczej czy sukcesów w rozwoju Ziemi Biłgorajskiej. Czym zajmuje się poseł – aktualnie nie wiadomo, ale wiadomo, że w swoich mediach społecznościowych konsekwentnie robi swoje. Czyli krytykuje Tuska i rządzącą koalicję. – Platformo przeproś! – apeluje poseł Romanowski i dołącza stosowny filmik:

 

- Reklama -

16 Komentarze
 1. Ja mówi

  ” Jak cię złapią za rękę to mów, że to nie twoja ręka „🤣

  1. ryży oszust mówi

   Jak zwykle prawda sama prawda i g****o prawda

 2. Partia Oszustów mówi

  Polska bezpieczna w unii , tylko POd niemieckim butem ,- małgośka

 3. pre201 mówi

  tylko lansowanie w każdym możliwym miejscu, jak dotychczas zero osiągnieć dla mieszkańców „zapłacimy „za te osiągnięcia podczas wyborów

 4. tubylec mówi

  U pani poseł widać pierwsze efekty diety poselskiej zaś poseł z Gromady to już wzniósł się tak wysoko że jego przyziemne sprawy to tak średnio interesują a apropo służby zdrowia to panie pośle proszę przypomnieć kto oddał w dzierżawę szpital powiatowy????

  1. Jig mówi

   Kto oddał Pisdzielcy

 5. Nie inaczej mówi

  A jednak pomagał prawnie,i bezinteresownie krzywdzonym przez ówczesny system!

  1. Beton mówi

   prof. Antoni Dudek:

   „Rząd Olszewskiego upadł, ponieważ był rządem mniejszościowym, a jego premier okazał się niezdolny do poszerzenia wspierającej go koalicji. W istocie jego los został przesądzony już przed przyjęciem przez Sejm uchwały lustracyjnej, a odwołanie było tylko kwestią czasu.
   Jednak gwałtowny sposób, w jaki dokonano obalenia tego gabinetu, a także umiejętne zachowanie samego premiera w ostatnim dniu urzędowania, sprawiły, że w opinii części Polaków padł on ofiarą spisku. W takim przekonaniu mogła ich umocnić zmasowana kampania propagandowa, jaką przeprowadzono przeciwko ekipie Olszewskiego natychmiast po jej usunięciu.” Trudno więc z niego robić ofiarę spisku układu magdalenkowego i byłej SB.”

 6. Ja mówi

  wielkie lansiarstwo.Raczi ich swędzą najwyrazniej

 7. Nie inaczej mówi

  Jedyny premier, który pragnął porządku prawnego,społecznego w tym kraju rozkradziony,i zaniedbanym .Polska polityka to straszna rzecz!

 8. Anonim mówi

  Zjednoczona postkomuna świętuje rocznicę obalenia rządu premiera Olszewskiego.

  1. Nie inaczej mówi

   Jedyny premier, który pragnął porządku prawnego,społecznego w tym kraju rozkradziony,i zaniedbanym .Polska polityka to straszna rzecz!

   1. Beton mówi

    Polecam poszukać głębszych informacji nt. Olszewskiego i mitu tzw. „Nocnej Zmiany”… nie wszystko powiedziane w tv jest prawdą w tej kwestii… a i sam Olszewski to ciekawy człowiek, niekoniecznie w pozytywnym znaczeniu…
    niewiedza i ignorancja to straszne rzeczy…

    1. Nie inaczej mówi

     A jednak pomagał prawnie,i bezinteresownie krzywdzonym przez ówczesny system!

  2. pan COGITO mówi

   Dziś powiedział by nie tylko czyja będzie Polska tylko czy ona będzie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.