- Reklama -

- Reklama -

Co robią młodzi radni powiatu? (foto)

Przedstawiciele Młodzieżowej Rady Powiatu Biłgorajskiego ruszyli w Polskę: Wraz ze starostą biłgorajskim Andrzejem Szarlipem, uczestniczyliśmy w posiedzeniu sejmowej Podkomisji Stałej do spraw Młodzieży - pokazują młodzi wybrańcy Ziemi Biłgorajskiej.

- Reklama -

Podczas spotkania, młodzi radni przedstawili informacje dotyczące oceny działalności i funkcjonowania Młodzieżowej Rady Powiatu w Biłgoraju.
Jak informuje Bartłomiej Kaczor, wiceprzewodniczący Młodzieżowej Rady Powiatu w Biłgoraju, przedstawione zostały główne cele, jakie przyświecają działalności MRP. To angażowanie młodzieży w procesy decyzyjne, promowanie aktywnego obywatelstwa i wspieranie inicjatyw społecznych.
urząd MArszałkowski projekt
– Zaprezentowaliśmy przegląd najważniejszych projektów, jakie zrealizowaliśmy w ostatnim roku. Były to zarówno projekty edukacyjne, kulturalne, jak i prospołeczne, które miały na celu integrację i aktywizację młodzieży. Omówiliśmy wyzwania, z jakimi się mierzymy, takie jak ograniczone zasoby finansowe czy trudności w mobilizowaniu młodzieży do aktywnego uczestnictwa – dodaje wiceprzewodniczący.
Przedstawiciele biłgorajskiej Młodzieżowej Rady Powiatu, podkreślili również problem niskiej świadomości społecznej na temat istnienia i działalności młodzieżowych rad. Wielu młodych ludzi i społeczności lokalnych nie wie o istnieniu takich ciał, co ogranicza ich zasięg i wpływ.
W posiedzeniu uczestniczyli wiceprzewodniczący młodzieżowej rady powiatu Bartłomiej Kaczor i radny młodzieżowej rady powiatu Krzysztof Pilniak oraz starosta biłgorajski Andrzej Szarlip.

 

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

 

 

foto: Starostwo Powiatowe w Biłgoraju

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Robert mówi

    Uczą się jak okradać Polskę i doić kasę z głupiego narodu

  2. Młody mówi

    Nie ma tu NASZEGO opiekuna P. A.Ł.?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.