- Reklama -

- Reklama -

Co robi poseł w Józefowie?

Małgorzata Gromadzka, od niedawna nowy poseł z Ziemi Biłgorajskiej chyba naprawdę poważnie wzięła do siebie nowe wyzwanie i obowiązki. Nikt nie każe, nikt nie zmusza, kampanii już nie trzeba robić i pokazywać się wszędzie i wszystkim, a posłanka zdążyła już pojechać m.in. do Józefowa: - Dziękuję za zaproszenie na sesję Rady Miasta w Józefowie Burmistrzowi, jak i Przewodniczącemu Rady - przekazuje Gromadzka. Ale co robiła w Józefowie?

- Reklama -

-W Józefowie miałam przyjemność odwiedzić Warsztaty Terapii Zajęciowej, gdzie kierownikiem jest moja przyjaciółka i społeczniczka Barbara Wojciechowska Z Basią wiele lat współpracuję w realizacji działań społecznych.Gratuluję całemu zespołowi WTZ-etu zbudowania wspaniałych relacji z uczestnikami – informuje poseł Gromadzka.
I jak dodaje: -Z pewnością jest to dobry początek naszej współpracy i podejmowania przeze mnie działań na rzecz samorządów.Zależy nam przede wszystkim na rozwoju samorządu terytorialnego i możliwości oddania samorządom jak największej autonomii i możliwości samodecydowania o swoich sprawach.Taką możliwość da z pewnością zwiększenie udziału samorządów w podatku PIT oraz jak najszybsze uruchomienie KPO – wyjaśnia posłanka.

 

foto: Małgorzata Gromadzka

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Mieszkaniec mówi

    kiedy kwota wolna od podatku 60 tys? kiedy dobrowolny zus? przerosło? wygodniej o aborcji i in vitro?

    1. fur deutschland mówi

      Za zgodą teściowej uroczyście zostało to unieważnione

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.