- Reklama -

Co dla dzieci na wakacjach?

Gabinet naNOVO, Biłgorajskie Centrum Kultury, Szkoła Językowa „Lider” czy Klub Piłkarski „Łady” mają propozycje dla dzieci, które na wakacjach pozostają w Biłgoraju.

Niektóre z tych ofert są bezpłatne, a za inne trzeba zapłacić. Niemniej jednak jest to rozwiązanie dla opiekunów i rodziców, aby ich pociechy, nie nudziły się podczas wakacji.

Pierwszy raz z ofertą wakacyjną wyszli wychowawcy i pedagodzy z gabinetu naNOVO, którzy proponują półkolonie rozwojowe. Są one przeznaczone dla dzieci w wieku od 7 – 14 lat. Organizowane są dwa turnusy, pierwszy  w terminie  29 lipiec – 2 sierpień  oraz  drugi od 19 do 23 sierpnia. Rodzice, którzy zapiszą dzieci na półkolonie, zapewnią swoim pociechom zorganizowane formy wypoczynku, które łączą w sobie elementy: Sensoplastyki, Komunikacji, Relaksacji, Artterapii. Nie zabraknie również ruchu na świeżym powietrzu, będą: rolki, trampoliny, plac zabaw POWERLAND oraz kręgle i wyjście do kina. Czas, w którym będą odbywać się zajęcia to godziny od 8:00 do 17:00. Półkolonie są płatne. Rezerwacja miejsc pod nr 796759395.

Szkoła Językowa Lider organizuje płatne półkolonie językowe dla dzieci w wieku od 4 do 14 lat. W zależności od zainteresowań dziecka, rodzice do wyboru mają następujące kursy:

  • Robotyczne, w programie: Lego konstrukcje, Minecraft, programowanie, kodowanie na dywanie z Ozobotami, szachy, matematyczny trening IQ, eksperymenty naukowe, zajęcia z animatorem, konkurencje sportowe na świeżym powietrzu.
  • Art & Craft, w  programie:angielskie konwersacje i gry, warsztaty kulinarne, warsztaty rękodzieła, tworzenie biżuterii i mydełek, techniki malarskie, zajęcia sensoryczne, odlewy gipsowe, eksperymenty naukowe, zajęcia z animatorem, konkurencje sportowe na świeżym powietrzu.
  • Przygodowe, w programie: gry terenowe, wioska Indiańska, rozpalanie ognia, strzelanie z łuku, warsztaty kulinarne, mini zoo, lekcje przyrody, zajęcia z animatorem, jazda konna, konkurencje sportowe na świeżym powietrzu.

Zapisy jeszcze trwają. Termin III turnusu: to 15-19 lipca.  Godziny półkolonii: 9:00-15:30, Szkoła Językowa „Lider” zapewnia również opiekę świetlicową przed i po zajęciach. Zapisy i informacje tel.728 942 650

Klub Sportowy „Łada Biłgoraj” wychodzi z propozycją dla starszych. Można do niego bezpłatnie zapisać młodzież w wieku powyżej 16 roku życia. Treningi odbywają się na tygodniu, więc wolny czas młodzież może aktywnie spędzić na świeżym powietrzu.

Co innego oferuje Biłgorajskie Centrum Kultury. W terminach 13,14,20 i 21.08.2019 w godzinach 11:00-13:00 zorganizowane tam zostaną zajęcia plastyczne dla dzieci w wieku 6-11 lat. Spotkania są bezpłatne a liczba miejsc jest ograniczona.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.