- Reklama -

- Reklama -

Co dalej z Patrykiem Doroszem?

Najskuteczniejszy piłkarz Łady 1945 Biłgoraj - Patryk Dorosz, zamiast na boisku, walczy na szpitalnych korytarzach. Strzelec ośmiu bramek nabawił się pechowej kontuzji w meczu z Janowianką. Od blisko miesiąca nie gra. Co dalej ze snajperem biało-niebieskich i kiedy wróci na boisko? Jest dobra informacja: - Obejdzie się bez operacji - mówi nam Patryk.

- Reklama -

Przypomnijmy. Do pechowej kontuzji doszło w meczu Łady z Janowianką Janów Lubelski (8 października). W 14. minucie spotkania Patryk Dorosz z bliska wpakował futbolówkę do bramki, ale tak niefortunnie, że uderzył kolanem w słupek (jak widać na zdjęciu). Przez kilka minut nie mógł się podnieść, w końcu z grymasem bólu musiał opuścić boisko.

Patryk przeszedł kolejne badanie i są najnowsze informacje od lekarzy:

– To złamanie podchrzęstne i jest mocno stłuczona kość. Czeka mnie miesiąc pauzy i dopiero wracam do treningów. Najważniejsze, że obejdzie się bez operacji – mówi Nowej Gazecie Biłgorajskiej kontuzjowany Patryk Dorosz. I zapowiada, że będzie oczywiście na niedzielnym meczu z Kryształem Werbkowice w Biłgoraju:

Oczywiście, że będę. Jestem z chłopakami i zawsze staram się coś podpowiedzieć, zmotywować w przerwie. Widzę, że dają sobie radę, więc jak to powiedział trener: życie bez Patryka Dorosza istnieje (śmiech) – dodaje najlepszy snajper Łady.

foto: Łada Biłgoraj

- Reklama -

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.