- Reklama -

- Reklama -

Ciasteczkowy kiermasz dla Mateuszka

W Zespole Szkół Samorządowych im. Jana Pawła II w Tereszpolu-Zaorendzie zorganizowano VII Kiermasz Ciast i Ozdób Świątecznych. Pachnąca ciastkami i ciastami impreza odbywała się pod opieką Szkolnego Koła „Caritas, Samorządu Uczniowskiego oraz opiekunów Ewy Misztal i Pauliny Kęckiej.

- Reklama -

 

Do przedświątecznej akcji włączyła się cała szkolna społeczność: uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły. Ale nie tylko. Zaangażowały się również panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Zaorendzianki” oraz pracownicy Urzędu Gminy Tereszpol.

- Reklama -

Uczniowie z klas IV-VIII wraz z rodzicami upiekli smaczne ciasta i ciastka. Obok ciast ciekawie prezentowały się świąteczne ozdoby wykonane przez uczniów klas III-VII.
Na szkolnym holu (z zachowaniem pandemicznych odstępów i obostrzeń) było smacznie, wesoło, kolorowo, muzycznie, serdecznie i przedświątecznie.

– Uczestnicząc w kiermaszu ciast i ozdób świątecznych, uczniowie pomagali choremu i potrzebującemu chłopcu – siedmioletniemu Mateuszowi Feręcowi z Biłgoraja. Zebrane w akcji pieniądze zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację dziecka – podkreślają organizatorzy.

To już kolejna akcja dla Mateuszka Feręca. O chłopcu, który cierpi na wiele schorzeń, pisaliśmy w artykule Potrzebna pomoc dla Mateuszka (kliknij tutaj).

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.