- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

– Chodzenie na Ładę ma być dla ludzi magnesem – mówi nam prezes klubu

Piłkarze czwartoligowej Łady 1945 Biłgoraj absolutnie pozytywnie zaskoczyli w trwającym jeszcze sezonie. Beniaminek ociera się o podium i już powoli myśli o przyszłości. - Cieszy mnie, że przyjeżdżają kibice nawet z ościennych miejscowości i trzeba zrobić wszystko, żeby chodzenie na Ładę było po prostu dla ludzi magnesem - mówi Nowej Gazecie Biłgorajskiej prezes klubu, Mirosław Laskowski.

- Reklama -

Przed rozpoczęciem tego sezonu brałby pan w ciemno piąte miejsce dla Łady?

Ale oczywiście, że tak! Sam, jako prezes klubu, nie wierzyłem, że tak dobrze będziemy się spisywać jako beniaminek IV ligi. Gdyby ktoś mi dawał piąte miejsce, to brałbym w ciemno i o nic więcej nie pytał.

urząd MArszałkowski projekt

A to wcale nie koniec, bo jest szansa nawet na podium.

No właśnie. Ja nie wiem nawet, jak to skomentować, bo ja już i tak jestem bardzo zadowolony z tego, co udało nam się osiągnąć, a jest możliwe, że my jeszcze poprawimy to miejsce na finiszu. Tylko się cieszyć i tylko być dumnym z postawy zespołu. Nigdy się nie spodziewałem, że już w debiutanckim sezonie na czwartoligowych boiskach my zajdziemy tak wysoko.

Sprawdzał pan stan klubowych finansów?

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

(cisza) Finansów? Nie, ostatnio nie sprawdzałem. Nie wiem nawet, jak jest na ten moment.

Bo chyba trzeba będzie jakąś premię dla chłopaków szykować?

(śmiech) Coś panu powiem. Przygotowujemy posiedzenie Zarządu Klubu i będziemy decydować. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało, jak wyglądają finanse klubu. Premia? Na pewno należy się drużynie premia za to, co już do tej pory osiągnęli, a jeszcze mogą to poprawić.

Pytał pan trenera Pawła Babiarza, jakie ma plany na przyszły sezon?

Nie rozmawiałem jeszcze na ten temat, ale nie ma co ukrywać, że taka rozmowa nas czeka. Za kilka dni spotkamy się pewnie w tej sprawie i coś więcej będę mógł powiedzieć.

Jest pan zadowolony z pracy szkoleniowca? Pytam, bo w tamtym sezonie trener Jarosław Czarniecki nie poniósł żadnej porażki i pewnie awansował do IV ligi, a i tak stracił robotę w Ładzie.

Jak najbardziej jestem zadowolony. Najlepszą odpowiedzią są wyniki, jakie w tym sezonie osiąga Łada. Czapki z głów. Myślę, że jeżeli nic nieprzewidzianego się nie wydarzy, to ja uważam, że Paweł Babiarz powinien dalej prowadzić Ładę 1945 Biłgoraj w następnym sezonie. Naprawdę nikt się tego nie spodziewał, że my będziemy na tym miejscu, na jakim w tej chwili jesteśmy. Ja brałbym w ciemno to, co zespół osiągnął do tej pory.

Przeglądam komentarze kibiców. I niektórzy piszą, że Łada jest za mało biłgorajska, że armia zaciężna, że ludzie z Tomaszowa, Lublina czy innych miast. I co pan na to?

(…)

Cała rozmowa z prezesem Łady w najnowszym papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej. Kto wzmocni Ładę w przyszłym sezonie? Jaka jest frekwencja na stadionie przy ul.Targowej? Czy to dobrze, że w Biłgoraju zmienił się burmistrz? Przeczytajcie.

- Reklama -

4 Komentarze
 1. - mówi

  Po co mieszkaniec Biłgoraja ma chodzić „na Ładę”. Przecież w tej drużynie gra w 99 procentach armia zaciężna Na ostatnim meczu z Lublinianka to chyba tylko Dorosz wychowanek Łady. Jaki sens ma taka „biłgorajska” drużyna? Pan Laskowski ma kaprys wydawać pieniążki na to to niech wydaje ale podatki biłgorajan powinny iść na nasze dzieci a nie czyjeś kaprysy.

 2. Anonim mówi

  to nie patrz i nie komentuj

 3. Max mówi

  jak ma być magnesem to zmieńcie trenera na bardziej ofensywnego . patrzeć na to jak gramy się nie daje .

 4. tubylec mówi

  Wielki szacun dla prezesa za wszystko co zrobił i robi dla klubu.Nasuwa się pytanie co będzie z Ładą jeżeli prezesem przestanie być pan Mirosław bo już mieliśmy nieudolne próby rządzenia

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.