- Reklama -

- Reklama -

„Chłopaki” w Goraju. Ale o tej porze ?

Goraj zaprasza mieszkańców na seans filmowy i spotkanie z autorami filmu "Chłopaki". Godzina chyba jednak niezbyt fortunna bo to w najbliższy ... poniedziałek (26.02) i to o godzinie 11:00. Wypada mieć nadzieję, że ludzie wezmą dzień wolny w pracy, żeby przyjść do kina.

- Reklama -

„Chłopaki” (2023) to kolejny projekt reżyserskiej pary (Łukasz Machowski, Katarzyna Machałek). Dokument trwa 92 minuty.

Za ciężkimi murami Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Łańcucie mija młodość grupy
nastolatków ze społecznych peryferii. Ich życie poddane jest więziennemu rygorowi i całodobowej kontroli. Czy rok, który pozostał Krzyśkowi i jego kolegom do wyjścia wystarczy, aby chłopaki uwierzyli, że jest dla nich miejsce w społeczeństwie?

Mulawa podziękowania

Film „Chłopaki” miał swoją premierę w Konkursie Pełnometrażowych Debiutów Dokumentalnych w ramach 42. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film, zakwalifikował się także do Konkursu Głównego nadchodzącego 7. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Zsigmond Vilmos w Szeged na Węgrzech.

 

 

- Reklama -

2 Komentarze
 1. GOK Goraj mówi

  Szanowna Redakcjo,
  Godzina seansu podyktowana jest obecnością uczniów starszych klas podstawowych, stąd decyzja o tak wczesnej emisji filmu. Chcemy by oprócz mieszkańców, którzy mają czas, z seansu i spotkania mogła skorzystać młodzież szkolna.
  Pozdrawiam serdecznie
  Marta Miszczak-Najda
  Gminny Ośrodek Kultury w Goraju

  1. Gorajanin mówi

   Bezsensowny argument, już lepiej było by zorganizować w godzinach jak uczniom się kończą zajęcia a wielu rodziców odbiera swoje dzieci

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.