- Reklama -

- Reklama -

Chłopak z gminy Turobin w „Rolnik szuka żony”

Mamy swojego człowieka w programie"Rolnik szuka żony". Jednym z uczestników jest 22 letni letni Konrad z gminy Turobin. O sprawie zrobiło się już głośno i to podobno jeden z dyżurnych tematów w Turobinie i okolicach. Za nami drugi odcinek programu, kolejny w najbliższą niedzielę.

- Reklama -

Co wiemy o Konradzie?

Konrad ma 22 lata i nie wyobraża sobie innego życia niż na wsi. Od dziecka wie, jak wygląda praca na roli i, szczerze mówiąc, jest nią zachwycony.  Interesuje się sztukami walki, dużo biega i spędza sporo czasu na siłowni, a kiedy wraca do swojego domu na wsi z przyjemnością pracuje w ogrodzie. Pracuje też zawodowo – jest kierowcą w firmie transportowej. Lubi towarzystwo ludzi oraz kobiety o pięknym uśmiechu, długich, gęstych włosach i uroczym głosie.

– Kiedy zobaczył wizytówkę Klaudii zaimponowała mu jest pewność siebie i determinacja. On sam, pomimo młodego wieku, też dokładnie wie kim jest i czego pragnie. Uważa że spotkanie z Klaudią to szansa na wspaniałą znajomość – czytamy w mediach społecznościowych programu.

- Reklama -

 

A wyboru spośród kilku kandydatów dokona Klaudia:

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.