- Reklama -

- Reklama -

Chillout Festiwal w Biłgoraju (film)

Od 24 do 25 lipca na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Biłgoraju odbędzie się Chillout Festiwal. Gwiazdami będą Czesław Mozil i John Porter.

- Reklama -

Czas relaksu, dobra muzyka i świetne towarzystwo to najlepszy przepis na udany letni weekend. Idąc tym tropem, Biłgorajskie Centrum Kultury zorganizowało Chillout Festiwal, podczas którego widzowie nie tylko będą mogli posłuchać muzyki w wykonaniu światowej klasy artystów, ale również spędzić czas wśród relaksującej atmosfery, leżąc na hamaku.

– Mam przyjemność Państwa zaprosić na Chillout Festiwal. Jest to wydarzenie, które odbędzie się 24 i 25 lipca na terenie OSiR w Biłgoraju, a leżakujemy na spokojnie od godziny 17 – mówi Andrzej Klucha z Biłgorajskiego Centrum Kultury.

Gwiazdami Festiwalu będą Czesław Mozil i John Porter. Na festiwalu pojawią się także inni artyści z trzech kontynentów: z Australii, USA i Europy. W sobotę 24 lipca oprócz Czesława Mozila zagrają Brodacze Live Act, Teepee (Czechy), Michalina Lipińska oraz Postaman (Ukraina). W niedzielę na scenie wystąpią Moriah Woods (USA), Plastic, Lucas Laufen (Austria) i oczywiście John Porter.

- Reklama -

– Zaprosiliśmy zespoły z trzech kontynentów. Wszystkich łączy muzyka taka, która koi, porusza, daje przestrzeń na refleksje i bycie razem – dodaje organizator.

Oprócz wspaniałej muzyki i wygodnych leżaków odpowiedni klimat zapewnią także dobre jedzenie, pyszna kawa i chłodne napoje.

red.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.