- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Chcą zmieniać gminy Aleksandrów, Józefów, Tereszpol

1. Agata Naklicka – 39 lat, mężatka, jedno dziecko, mieszka w Józefowie. Wspólnie z mężem prowadzi działalność gospodarczą z branży budowlanej z pozytywnymi wynikami. Pracowała przy realizacji projektów powstania dróg w naszym powiecie. Jako radna Rady Powiatu będę angażowała się w poprawę sytuacji rolników, przedsiębiorców oraz osób, które będą chciały podjąć działalność gospodarczą. Moim celem będzie także rozwój turystyki w gminie Aleksandrów z wykorzystaniem walorów przyrodniczych i strefy Natura 2000.

2. Małgorzata Grabias – 46 lat, mężatka, dwoje dzieci, zamieszkała w Aleksandrowie. Pracuje jako pielęgniarka w szpitalu Biłgoraju. Jako Radna Rady Powiatu będę walczyła o polepszenie sytuacji szpitala w Biłgoraju i o pozyskanie środków z Funduszu Socjalnego na rzecz pracowników szpitala.

- Reklama -

3. Tomasz Kula – 38 lat. Kandyduję, aby w gminie Terespol działać na rzecz budowy nadajnika telefonicznego dla mieszkańców całej gminy, szczególnie mieszkańców Tereszpola-Kukiełek. Pierwszą dietę przeznaczę na działania Straży Pożarnej w Tereszpolu-Kukiełkach, drugą dietę przeznaczę na Klub Sportowy “Orzeł” Tereszpol, trzecią – na Koło Gospodyń Wiejskich. Będę wspomagać także wycieczki dzieci i młodzieży. Głosujcie na osoby, które swoje diety będą przeznaczać na cele społeczne, a nie do własnej kieszeni.

4. Marek Pilip – wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. W Radzie Powiatu zamierzam pozyskiwać środki na budowę chodników przy drogach powiatowych na korzystnych zasadach dla gminy. Będę wspierał Klub Sportowy Cosmos Józefow. Dwie pierwsze diety przeznaczę na funkcjonowanie Klubu. Nastąpi ścisła współpraca z burmistrzem Józefowa Romanem Dziurą. Zapewnię prawidłowe odśnieżanie dróg powiatowych. 

5. Kazimierz Oleszczak – żonaty, jeden syn , dwoje wnuków. Całą swoją dietę przeznaczę na organizacje społeczne na terenie gminy (szkoła, przedszkola, kluby sportowe, straże pożarne itp.) Współpracuje z poseł Agatą Borowiec, dzięki temu ściągnę takie inwestycję jakich gmina Tereszpol nie widziała. Zamieszkały Tereszpol-Zaorenda. Działacz społeczny. Przez 16 lat Radny Rady Gminy w Tereszpolu. Pracował w różnych zawodach m.in. w rolnictwie, górnictwie i transporcie. Jako Radny Rady Powiatu będzie walczyć o poprawę wizerunku gmin z mojego okręgu. Szanowni Mieszkańcy gminy Tereszpol. Przez całe życie starałem się wam służyć i zabiegać o inwestycje w gminie Tereszpol, lecz budżet gminy Tereszpol jest niewystarczający, aby zaspokoić potrzeby mieszkańców. Widząc, że powiat nie wykonał chodnika przy drodze powiatowej na trasie Panasówka – Tereszpol, zdecydowałem się na kandydowanie. Przez kilkanaście lat tyle osób obiecywało budowę tego chodnika i nikt go nie zrobił. Kandyduję po to, aby ten chodnik w przyszłym roku był wybudowany. W gminie Tereszpol potrzebny jest gabinet rehabilitacyjny i o to też będę zabiegać i o przywrócenia posterunku policji w Tereszpolu. Apeluje o głosowanie tylko i wyłącznie na naszą listę KWW Sprawiedliwa Polska. Ona jest gwarantem uczciwych, sprawnych inwestycji.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.