Chcą zmieniać gminę Biłgoraj

1. Marianna Minkiewicz – zamieszkała od dziecka w Brodziakach. Radna oraz wiceprzewodnicząca Rady Gminy Biłgoraj. Od wielu lat bardzo aktywna działaczka społeczna. Zaangażowana w budowę dróg Edwardów – Biłgoraj oraz Biłgoraj- Smólsko. Otwarta na potrzeby innych ludzi. Bardzo chętna w niesiu pomocy. Jako Radna Rady Powiatu będzie walczyła o dalszy rozwój dróg w naszym powiecie i naprawę sytuacji szpitala.

2. Michał Różański – 28 lat , wykształcenie wyższe, żonaty, jedno dziecko, zamieszkały w Dereźni Majdańskiej, prowadzi własną działalność gospodarczą. Jako działacz społeczny podjął działania, które doprowadziły do wybudowania w poszczególnych miejscowościach z gmin Potok Górny sieci światłowodów. Jako Radny Rady Powiatu doprowadzi do zwiększenia zasięgu internetu, aby każdy mieszkanie powiatu miał dostęp do szybszego łączą. Dodatkowo jako specjalista od spraw ochrony środowiska przyczyni się do poprawy sytuacji ekologicznej naszego regionu.

3. Grzegorz Gruszka – 38 lat, pochodzi z Soli i tam prowadzi własną działalność gospodarczą z branży budowlanej i spożywczo-przemysłowej z bardzo dobrymi wynikami. – Jako reprezentant mojego okręgu w Radzie Rady Powiatu będę stawiał na rozwój oraz dynamizacje regionu oraz polepszenie sytuacji osób prowadzących działalność gospodarczą, rolników oraz organizacji społecznych. Będę także zabiegać o pozyskiwanie funduszy unijnych i krajowych.

4. Bogumiła Róg, lat 58, zamieszkała w miejscowości Okrągłe.  Moim priorytetem będzie poprawa drogi wojewódzkiej na trasie Biłgoraj-Korczów. Poprawa sytuacji w rolnictwie. Będą zabiegała o pozyskanie środków unijnych na strategiczne dla powiatu inwestycje. Będę wspierała lokalne kluby sportowe oraz inicjatywy społeczne.

5. Sylwia Nizio – 35 lat , wykształcenie wyższe magister inżynier. Mężatka, dwóch synów w wieku 9 i 3 lata. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w odszkodowaniach i ubezpieczeniach. Mieszka w Soli.  Jako radna Rady Powiatu będę zabiegała o budowę obwodnicy Soli i nie poprę budżetu, w którym nie będzie budowy obwodnicy Soli, będę współpracować z Ministerstwem Sprawiedliwości w celu otrzymania funduszy dla wszystkich OSP dla gminy Biłgoraj. Nasza gmina jako jedyna w powiecie nie otrzymała ponad 100 tys. zł.
na sprzęt dla OSP, który ratuje życie

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.