- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Charytatywnie ze strażakami z Biszczy i Jedlinek

W niedzielne popołudnie strażacy z Biszczy oraz Jedlinek zorganizowali wydarzenie charytatywne. Wszystko po to, aby pomóc w zbiórce pieniędzy dla chorego Kubusia z Biłgoraja.

- Reklama -

25 lipca strażacy z OSP KSRG Biszcza I oraz OSP Jedlinki zorganizowali wydarzenie: Charytatywnie ze Strażakami.

– Nasza jednostka bardzo często włącza się w różnego rodzaju inicjatywy społeczne. Nie inaczej było tym razem, kiedy postanowiliśmy zorganizować zbiórkę dla chorego Kubusia Pawęzki z Biłgoraja – mówi jeden ze strażaków z OSP KSRG Biszcza I.

- Reklama -

Podczas wydarzenia można było popłynąć łodzią i przejechać się quadem strażackim, obejrzeć sprzęt strażacki oraz zrobić sobie przy nim pamiątkowe zdjęcie.

– Od razu zgodziliśmy się pomóc kolegom z Biszczy w organizacji tego wydarzenia. Nasza jednostka stara się iść za maksymą „Bogu na chwałę, ludziom na ratunek”, a w tym przypadku pomagamy choremu dziecku w walce o jego przyszłość – mówi strażak z OSP Jedlinki.

Całe wydarzenie było ukierunkowane na pomoc Kubusiowi Pawęzce, przez cały czas była prowadzona zbiórka pieniędzy, z której zebrane środki zostaną przeznaczone w całości na leczenie chorego dziecka. Wydarzenie wsparli również strażacy z OSP Biszcza II, przekazując środki finansowe na rzecz chorego dziecka.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Ania mówi

    Super inicjatywa. Gratulacje dla osób które wyszły z tym pomysłem i wszystkim którzy wsparli Kubusia.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.