- Reklama -

Charytatywnie dla Beaty

Od godziny szesnastej w hali OSiR gromadzili się mieszkańcy Biłgoraja i okolic, chcący wesprzeć pochodzącą z Biłgoraja Beatę Welfle (Maciejewską), zmagającą się z glejakiem anaplastycznym o złośliwości III stopnia. 

 Lokalna społeczność i tym razem nie zawiodła, angażując się w różnorodny sposób wedle własnych możliwości. Przybyłe osoby mogły wziąć udział w konkursie loteryjnym, gdzie każdy los pozwalał na odebranie atrakcyjnej nagrody. Następnie wszyscy zostali zaproszeni do wzięcia udziału w licytacjach. Były to m.in. zabawki, plecaki, piłki z podpisami zawodników Łady czy koszulka Górnika Łęczna.

- Reklama -

Urozmaiceniem były występy grup z Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju, pokazy gry na bębnach w wykonaniu Michała Szulca czy nietuzinkowe pokazy biłgorajskich karateków w tym trenera Andrzeja Szeligi, a także trzykrotnego mistrza świata w karate tradycyjnym Daniela Iwanka. 

Organizatorzy dziękują wszystkim darczyńcom, sponsorom, artystom oraz osobom zaangażowanym w organizację akcji, dzięki którym impreza się odbyła i zakończyła sukcesem.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.