- Reklama -

- Reklama -

Ceny paliw szaleją. Tak jest na stacjach w powiecie biłgorajskim (foto)

Taniej to już chyba było. Za lite oleju napędowego, na stacjach paliw w Biłgoraju płacimy 8,09 pln, za benzynę E-95 - 6,85 pln. Dziękujemy kierowcom i mieszkańcom za informacje i zdjęcia. Pytanie, czy na stacjach poza Biłgorajem, jak zwykle jest taniej? Napiszcie. W komentarzach na naszym fb, albo mailowo: nowa@gazetabilgoraj.pl . Zróbmy mapę tych stacji, które kierowcy powinni omijać szerokim łukiem!

- Reklama -

Jak tłumaczą eksperci zajmujący się rynkiem paliw, na rynkach globalnych dostępność gotowych paliw jest ograniczona, choć rafinerie „pracują pełną parą”. „Szczególnie głęboki jest niedobór diesla, gdyż dodatkowy popyt na to paliwo generuje energetyka. Co to może oznaczać w najbliższych dniach? Wszyscy wiedzą.

A do tego dochodzą stacje pawli, które dosłownie wydzierają od kierowców ile się da. Za to samo paliwo, ale kilka ulic dalej – zapłacimy już inaczej.

- Reklama -

Dajcie znać po ile paliwo na Waszych stacjach. Zróbmy mapę tych stacji, które kierowcy powinni omijać szerokim łukiem!

nowa@gazetabilgoraj.pl

 

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Skromny mówi

    Redaktor nie ma zielonego pojęcia o rynku paliw i wstawia taki artykuł. Aktualnie paliwa w mieście Biłgoraj są jednymi z tańszych w okolicy, wystarczy podjechać na stacje czerwonego orła za wiaduktem w stronę Lublina i okaże się że tam diesel na dzień 18.10.2022 kosztował kilka groszy więcej niż w samym mieście. Proszę sprawdzić także ceny hurtowe a okaże się że marże obecnie na stacjach nie są wysokie. No i kwestia nr trzy, skoro są takie drogie paliwa to czemu obecnie żeby przejechać Biłgoraj od Puszczy do ulicy Zamojskiej potrzeba około 20 min , jak widać każdy wsiada i jedzie. Osobiście polecam rower i nie stanie w korkach.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.