- Reklama -

Centrum handlowe coraz bliżej

W obiekcie o powierzchni najmu 5,3 tys. mkw. znajdzie się 20 salonów handlowo-usługowych. Inwestorem i deweloperem N1 Park jest spółka Nizio Development One. – N1 Park odpowiada doskonale na potrzeby mieszkańców Biłgoraja, w którym dotychczas brakuje nowoczesnej powierzchni handlowej – komentuje Andrzej Nizio, prezes Nizio Development One, inwestora obiektu. Dodaje, że istotną zaletą projektu jest jego lokalizacja w sąsiedztwie istniejącego supermarketu oraz stacji benzynowej. Pragniemy wykorzystać wartość przyzwyczajeń zakupowych klientów, dla których umiejscowienie działki wiąże się z tradycjami zakupowymi mieszkańców – dodaje Andrzej Nizio.

Oferta N1 Park ma przede wszystkim zaspokajać kompleksowo potrzeby klientów, zapewniając im zarówno odpowiednią ofertę odzieżową, sportową, drogeryjną, ale także wprowadzając marki z kategorii zdrowie i uroda oraz wyposażenia wnętrz. Dzięki temu mieszkańcy Biłgoraja będą mogli korzystać z oferty sieci dotychczas nieobecnych na lokalnym rynku. Nasz projekt jest szansą dla wielu sieci na ekspansję w Biłgoraju, dysponującym wysokim potencjałem ekonomicznym podsumowuje. Dodaje, że w zasięgu oddziaływania N1 Park leżą także miejscowości sąsiadujące z Biłgorajem.

- Reklama -

N1 Park to park handlowy zlokalizowany przy ul. Marii Konopnickiej w Biłgoraju. W obiekcie znajdzie się 20 punktów handlowo-usługowych, a dla zmotoryzowanych przewidziano 200 bezpłatnych miejsc parkingowych. W sąsiedztwie N1 Park znajduje się istniejący supermarket oraz stacja benzynowa.

Otwarcie obiektu planowane jest na wiosnę 2017 roku.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.