- Reklama -

Cenne trzy punkty Łady

 

Łada nieudanie rozpoczęła rundę wiosenną. Podopieczni Bartłomieja Kowalika przegrali na wyjeździe 0:1 MKS Ryki. Drugie spotkanie w wykonaniu biłgorajskiego zespołu było już zdecydowanie lepsze. 

Łada miała pomysł na ten mecz od samego początku, szybko przejęła inicjatywę i dominowała na murawie. W perspektywie całego spotkania stworzyła sobie kilka bardzo dobrych sytuacji do zdobycia bramki. M.in. Marcin Dycha był sam na sam z bramkarzem, strzał Arkadiusza Czoka z najbliższej odległości zawodnik gości zbił na poprzeczkę, uderzenie Jurija Perina z rzutu wolnego minęło o centymetry okienko bramki gości. Zwycięskiego gola z rzutu karnego podyktowanego na Arkadiuszu Czoku w 27. minucie zdobył Jurij Perin. Końcówka meczu należała jednak do gości, którzy byli groźni w stałych fragmentach gry. Biłgorajanie dowieźli jednak korzystny wynik do końca meczu i wygrali to spotkanie. 

W następnej kolejce Łada wyjeżdża do Werbkowic, gdzie zmierzy się z Kryształem. Mecz odbędzie się w niedzielę, 15 kwietnia, o godzinie 15.00.

Łada 1945 Biłgoraj – Lublinianka 1:0 (1:0)

Bramka: Jurij Perin 27 k.

Łada: Łukasz Szawara – Michał Mieliczek, Damian Chmura, Paweł Sobótka, Bartłomiej Myszak, Arkadiusz Czok (82 Mariusz Szarlip), Janusz Birut (77 Paweł Nawrocki), Iwan Oleksiuk, Damian Rataj (89 Michał Skubis), Marcin Dycha (60 Karol Misiarz), Jurij Perin (90 Dariusz Kuliński).

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.