Usługi krawieckie

- Reklama -

Był poszukiwany listem gończym. Zatrzymali go za sklepem

42-latek z Biłgoraja był poszukiwany przez organy ścigania. Kiedy pił alkohol w zaroślach za sklepem, nie spodziewał się, że zatrzymają go policjanci.

Mężczyzna już od dłuższego czasu był na celowniku organów ścigania. Od stycznia ubiegłego za groźby karalne, bójki i pobicia roku był poszukiwany listem gończym. Chcąc uniknąć kary ukrywał się poza granicami kraju.

- Reklama -

Jego ucieczka skończyła się, kiedy wrócił w rodzinne strony i udał się do jednego ze sklepów na terenie Biłgoraja. To tu dopadli go policjanci z Wydziału Kryminalnego. Do zatrzymania doszło w zaroślach za sklepem. 42-latem był tak zaskoczony, że nie stawiał oporu. – Wczoraj rano policjanci otrzymali informację, że mężczyzna spożywa alkohol za sklepem. Zaskoczony przez policjantów nie stawiał oporu – informuje sierż.szt. Joanna Klimek, oficer prasowy biłgorajskiej Komendy Policji.

42-latek w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad 1 promil alkoholu. Decyzją Sądu został tymczasowo aresztowany i umieszczony w zakładzie karnym.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.