- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Co wyprawia burmistrz Biłgoraja ?!

To naprawdę ewenement i rzadkość nie tylko na Lubelszczyźnie, Już od 22 lat kieruje Biłgorajem i całkiem możliwe, że dalej będzie burmistrzem miasta: - Jestem do dyspozycji mieszkańców - mówi nam Janusz Rosłan i potwierdza, że będzie kandydował w kwietniowych wyborach samorządowych i znów powalczy o najważniejszy fotel w Biłgoraju. Byłaby to jedna z najdłuższych kadencji samorządowych na Ziemi Biłgorajskiej na tak ważnym stanowisku.

- Reklama -

Janusz Rosłan to rodowity biłgorajanin.Urodził się 30 października 1962 roku, jest absolwentem germanistyki na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. W latach 1994-2002 był biłgorajskim radny, później zaczął kierować miastem.

Jeśli w kwietniowych wyborach Rosłan znów uzyska zaufanie mieszkańców Biłgoraja, będzie to dla niego już szósta kadencja w roli burmistrza. Nieprzerwanie rządzi miastem od 2002 roku. I potwierdza, że znów będzie kandydował:

 

 

 

 

 

toyota Yaris

– Jestem do dyspozycji mieszkańców. Jeżeli się mną znudzili, to mnie nie wybiorą. Jeżeli nie zdążyłem ich zanudzić i pozytywnie ocenią moją dotychczasową pracę, to jestem do dyspozycji mieszkańców i będę dalej pracował dla naszego miasta – mówi Janusz Rosłan. Burmistrz tradycyjnie wystartuje z własnego Komitetu Wyborców.

 

Przypomnijmy, w 2018 roku o fotel burmistrza Biłgoraja ubiegało się czterech kandydatów: Janusz Rosłan, Wojciech Gleń, Jacek Piskorski i Piotr Szeliga. Ostra walka rozegrała się w drugiej turze pomiędzy Rosłanem z SLD, a bezpartyjnym Gleniem, którego popierało PiS.

W 2018 roku w pierwszej turze ówczesnemu włodarzowi Biłgoraja – Januszowi Rosłanowi zabrakło niecałe 1,5 procenta do zwycięstwa w wyborach. Wygrał w drugiej, zdobywając 55,08 proc. głosów (Wojciech Gleń zdobył 44,92 proc. głosów).

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Czy i tym razem Janusz Rosłan rozprawi się z politycznymi i samorządowymi konkurentami? Chętnie poznamy Wasze zdanie.W komentarzach lub na: nowa@gazetabilgoraj.pl

 

- Reklama -

13 Komentarze
 1. Grzegorz mówi

  Może już dość?? Gdyby nie unijne pieniądze pewnie nie zrobiłby nic. Nuuuda w mieście, żadnej strefy inwestycyjnej, młodzi uciekają stąd. Dajmy szanse młodszym bardziej przedsiębiorczym ludziom, którzy sami coś osiągnęli w życiu. Miała być emerytura ale poczuł wiatr w żaglach po ostatnich wyborach. Wszyscy wiemy że burmistrzowi bliżej do lewych podmuchów.

  1. Won Sik mówi

   Chciałbyś Grzesiu przejąć władze żeby nie było nudy, żeby były afery, przekręty i skandale? I żeby dać stołki swoi młodszym kolegom i krewnym niezależnie czy się nadają do tych funkcji czy nie? Chciałbyś coś osiągnąć opluwaniem innych? My tu takich nie chcemy, wracaj do siebie z takim podejsciem do życia i ludzi

 2. Jarosław mówi

  Może i wskazana byłaby zmiana po tylu latach ale nie widzę jak na razie kandydata z odpowiednimi kwalifikacjami, który mógłby zastąpić obecnego burmistrza.

 3. Mówi; mówi

  Pan J.Rosłan wygra te wybory, bo ludzi którzy ubliżają mu i poniżają jest b.mało. To Ci którzy pchają się na jego miejsce dla kasy tylko. To jedyny i b.dobry kandydat i gospodarz super. Dobrego i wartościowego człowieka nikt nie zniszczy nigdy. Życzymy zwycięstwa w wyborach a życzenia są szczere więc się spełniają.

 4. Anonim mówi

  Niech człowiek da sobie spokój i nie truje powietrza, Januszki już nie są w modzie, Czas na człowieka rozsądnego a nie filuta. Ma ogrom doświadczenia więc taka gwiazda bez problemu może być kierownikiem schroniska dla zwierząt,

 5. Ela mówi

  Więc wszyscy do urn.zawołał szef firmy pogrzebowej.

 6. Yyyyyyy mówi

  Dlaczego nikt się nie sprzeciwia że w biurze na szybach tego niby naszego posła jest zdjęcie Ziobry pytam kto to jest bo ponoć usunął się w cień delikatnie mówiąc a ten niby nasz poseł R ryje mózgi zamiast wykonywać obowiązki poselskie pracować dla dobra kraju po co on tu

 7. Anonim mówi

  dziadziunio

 8. bnhjk mówi

  Żadnego slugusa obcych państw , co robi flaga obcego państwa na maszcie pod UM? To wstyd ,Banderowcy sobie dupy wycieraj Polakami a tu ich flagi wieszają , gdzie przeprosiny za Wolyń ?Zdrada i głupota

  1. Polak mówi

   uderz w stół a kremlowskie onuca się odezwą

 9. Ja mówi

  Pan Rosłan ma mój głos 😁

 10. Bajak mówi

  Nigdy nie Rosłan zapomniał o młodzieży zresztą o Wszystkich .. Biłgoraj zrobiło się Miastem Umarłym . Trzeba zmienić władze .. Nigdy nie pomógł nikomu kto prosił o pomoc … Czas na ZMIANE

 11. Wyborca mówi

  Murem za Panem Rosłanem

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.