kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Burmistrz Biłgoraja dziękuje mieszkańcom. I … dwóm rywalom

Dalej nie wiemy kto będzie burmistrzem Biłgoraja w następnej kadencji. Możliwe, że nadal Janusz Rosłan, który przekazał podziękowania mieszkańcom za wsparcie w pierwszej turze wyborów. Podziękował też kontrkandydatom, ale ... szczególnie dwóm.

- Reklama -

-Bardzo dziękuję za każdy głos i ogromne wsparcie, jakie od Państwa otrzymywałem podczas całej kampanii wyborczej. Życzliwe spojrzenia, gesty oraz słowa wsparcia miały i mają dla mnie przeogromne znaczenie. Gratuluję wszystkim kandydatom na urząd burmistrza, a szczególnie Panom Wojciechowi Gleniowi i Ireneuszowi Buliczowi.Przed nami druga tura wyborów. Będę starał się przekonać mieszkańców, również tych którzy głosowali na innych kandydatów, do programu wyborczego naszego komitetu. Będę potrzebował do tego pomocy każdego z Państwa.
Wykorzystajmy te dwa tygodnie na rzeczową i konkretną dyskusję o naszym mieście, o jego problemach i najwłaściwszych kierunkach rozwoju. Niech wygra lepszy program i kandydat, który bardziej zasługuje na Państwa zaufanie. Jeszcze raz z całego serca dziękuję Państwu za zaufanie i każdy oddany głos – przekazał burmistrz Janusz Rosłan.
W wyborczej dogrywca (21 kwietnia) jego kontrkandydatem będzie Wojciech Gleń. Ten na razie nikomu nie dziękuje i nie komentuje.

 

- Reklama -

2 Komentarze
 1. Janek mówi

  Janusz Rosłan:
  – W wyborach 2014:
  5339 głosów (49,62%)

  – W wyborach 2018:
  5678 głosów (48,66%)
  Więcej o 339 głosów, mniej o (0,96%) poparcia.

  – W wyborach 2024:
  4786 głosów (43,80%)
  Czyli mniej o 892 głosy i (4,86%) poparcia.

  Coraz więcej ludzi przejrzało na oczy. Ludzie zaczynają rozumieć, że najważniejsze są miejsca pracy oraz perspektywy, a nie odnowione chodniki.

  Koniec Janusza bliski.

  1. www mówi

   Tak tylko, że trzeba też patrzeć na to z perspektywy polityki centralnej.
   W województwie wygrał PiS.
   W powiecie wygrał PiS.
   W radzie miasta PiS ma mocną reprezentację, jak dogadają się z Gleniem to mają większość.

   W kraju jednak rządzi inna opcja i to ona teraz rozdaje kasę.

   Rosłan jest jaki jest, ale w obecnej sytuacji mając „swoich” dwóch posłów w opcji rządzącej miałby większą siłę przebicia i miasto miało by szansę na jakieś znaczące inwestycje.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.